Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha reinkarnálódok egy helyre...

Ha reinkarnálódok egy helyre akkor születhetek még valamikor a jövőben ugyan oda?

Figyelt kérdés

Szeretném előre leszögezni hogy ateisták és akik nem hisznek a reinkarnációban inkább ne is írjanak.

Tehát hogyha mondjuk most leszület valaki kínába pár inkarnáció után megint születhet kínába? Vagy esetleg egyszerre 2x is ugyanarra a helyre? Csak mert én valamiért nagyon vonzódom ázsiához főképpen kínához. És nem tudom miért egyszerűen ha meghallok mondjuk egy kínai zenét általában klassikus akkor elkap egy mély érzés. Nem id olyan rég azt álmodtam hogy kínában ül egy nő 2 hapsi között ( az a nő én volnék 3. szemszögből) és egyszer csak fog egy kést és leszúrja magát. Továbbá a kiejtésem is nagyon jó úgy hogy nem is tanulom a nyelvet, és múltkor mikor pinyin=lyricsbe hallgattam egy kínai zenét a kanjikat úgy követtem mintha tudtam volna melyik szótag hány betűből áll és a végére pont kijött. Erre tényleg nehéz magyarázatot adni.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2016. febr. 24. 15:42
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért ha vannak mert telóról írtam
2016. febr. 24. 15:49
 2/30 Legoman ***** válasza:
94%

Születhet ugyanoda.

Bár ezt a Karma fogja eldönteni.

2016. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyon tudjuk, hogy lesz tovább. De amiket írtál az alapján arra gondoltam: mi lenne, ha ebben az inkarnációban valósítanál meg valamit a vonzódásodhoz illően. Pl. kínai nyelvet tanulni?
2016. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek c:

Hát régebben elkezdtem japán nyelvet tanulni mert gondoltam utána a kínai nem lesz annyira nehéz mert ott vannak a kanjik, ha azt már megtanulom akkor csak a nyelvtant és a szavakat kell hozzá. De a japánt már abbahagytam. Végülis nem is rossz ötlet:D

2016. febr. 24. 16:44
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Kezdd el bátran a kínait! És a tusrajzokhoz, hogy viszonyulsz? Volt tavaly egy Qi Baishi (Csi Paj-si, 1864-1957) kiállítás a MNG-ban elképesztő gyönyörű volt!
2016. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2016. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
nem
2016. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Úgy gondolom, igen. Én régóta foglalkozom azzal, hogy amennyire lehet, feltárjam a korábbi inkarnációimat, és most minden jel arra mutat, hogy közvetlenül ezelőtt a saját üknagyapám voltam, ugyanabban a kis faluban. Egyáltalán nem kizárt, hogy ugyanoda szüless.

A másik dolog. Ha ez a vonzódás most ennyire előjött, akkor azt tanácsolom, ne várj a következőre, hogy majd hátha oda születsz, hanem juss el most, ha szeretnél. Általában ahhoz vonzódunk, ahol a legtöbbet tanultuk vagy tapasztaltuk, nem kizárt, hogy most is szerepe van a fejlődésedben. Ne csak észrevedd a jeleket, hanem használd is ki őket!

2016. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Szerintetek miért cáfolja egy csomó ember a reinkarnációt? Van rá magyarázat, vannak rá létező személyek akiket Stevenson vizsgált, ott a hipnózis, meditáció és még a biblia is megemlíti egyszer. Aztán a Deja Vu érzés. Még mindig több bizonyíték van mint a pokol létezésére. Én személy szerint hiszek a menyországban , de úgy képzelem el, hogy a leélt életeink után lépünk át a nirvániába/menyországba. Ti ezeket hogy látjátok?

2016. febr. 24. 17:48
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

*Nirvána.

Én hiszek benne, a saját tapasztalataim alapján. Nem ítélem el azt, aki nem. Neki mások a tapasztalatai, más a gondolkodása, nem jobb vagy rosszabb, mint az enyém. A tapasztalat önmagában csak az adott személynek bizonyíték, így hiába dokumentáltak már x hipnózisos esetet, ez tudományos értelemben nem számít bizonyítéknak. A másik dolog pedig az, hogy fölösleges egymást győzködnünk személyes hitrendszerekről, mert ezek mélyen elültetett gondolatminták, amit nem lehet átírni egy heves vitával. Nyitott gondolkodás kell hozzá, hogy észrevedd, tulajdonképpen még a teljesen ellentétesnek látszó dolgok mögött is ott van valamilyen egyetemes, közös igazság, csak más szavakat használunk rá, emiatt látjuk ellentétesnek.

2016. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!