Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációban hivők. Ti...

Reinkarnációban hivők. Ti mivel bizonyítanátok a reinkarnáció létezését? És akik nem hisznek a reinkarnációban mivel tudják cáfolni?

Figyelt kérdés
Én hiszek a reinkarnációban csak érdekel más ember véleménye, bizonyítékai. Ti mi alapján hisztek benne, vagy esetleg tudtok mondani bizonyítékokat? És akik nem hisznek benne mivel tudják cáfolni? (olyanokat ne írjatok, hogy azért nem létezik, mert nem bizonyították vagy látták. Az nem indok arra. Ennyi erővel az oxigént sem látjuk, de létezik).

#ezotéria #reinkarnáció #karma #lélekvándoelás
2016. márc. 19. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem látod a zokszigént? Szégyelld magad! Pedig ott van a nitrogén és az egyéb gázok mögött. De ha bemész egy egyetem TTK-jára, akkor mutatnak neked egyet.

A reinkarnációt bizonyítani a hülyeség könyvtár reinkarnáció fanatisták részleg iratállományából szokták, cáfolnak a "nem létezik, mert nem bizonyították vagy látták" szöveggel szokták.

A válasz: nem létezik. A kvantumfizika sem létezett az ókorban (vagy igen), de ugyanúgy jelen volt. Először is fel kellett találni. A reinkarnációt nem találta fel még senki sem. Elképzelhető, hogy a biológiához fog tartozni, mint elhalálozás utáni újjászületés tanagyag,amit a témazáró doga előtti héten tanulhatják meg a jövő diákjai. A felfedezés természetesen rád vár. Vagy néhány okultista szektásra. Vagy egy csoport lúzer tudósra. A verseny elindult.

2016. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Abszolút hit kérdése. bármi ilyen dologba, mint reinkarnáció, isten, stb, belelehet magyarázni akármit. Aki hisz benne, úgy is bizonygatni fogja, aki nem, pedig cáfolni mindenáron. Én speciel szeretnék hinni benne, mert szerintem az élet sok lehetőséget tartogat, amire kevés egy ember élet. De ha nem így van se esek hasra.
2016. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 vfrtom ***** válasza:
31%
Bizonyítás-cáfolat körforgás. Először is te állítasz valamit, tehát NEKED kell először bizonyítani. Majd akik nem találják ezeket a bizonyítékokat megfelelőnek, megpróbálják cáfolni. Tehát először bizonyítani kellene valamit. A semmit nem lehet cáfolni. Érted? Cáfolni csak valamit lehet , de ahhoz először neked kell elméletekkel előállni.
2016. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
A lelked nem fog átvándorolni más testbe hogyha meghalsz,mert az egyedi és megismételhetetlen. De része lesz az "örök körforgásban" és rajtad múlik hogy mennyire járulsz hozzá.
2016. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
*körforgásnak
2016. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nincs bizonyíték arra hogy létezne a reinkarnáció csak úgy ahogy megcáfolni se tudták még

pont ezért is hülyeség azt gondolni, hogy na majd te (akár hiszel akár nem) tuti tudod a választ merthogy te olvastad valahol ésatöbbi


majd úgy is meglátod (vagy nem) ha meghalsz szóval kár is ezen vitatkozni inkább menny és csinálj valami hasznosat


a levegős dologról meg annyit, hogy azt ki tudják mutatni

szerinted honnan tudják, hogy nitrogénből és oxigénből áll?

szóval ehhez hasonlítgatni elég nagy tudatlanságra utal

2016. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit kell ezen bizonygatni, vagy cáfolni? Aki akar higgyen, én meg inkább tervszerűen élek.
2016. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarok másoknak bizonygatni...

Elég hogyha én emlékszem és tudom hogy van :)

2016. márc. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De nagyrészben nem az volt a kérdés ki higyjen benne ki nem. Mert a kérdésre szinte senki sem válaszolt. Bizonyítékokat sem nagyon írtatok.

Aki tud a kérdésemre válaszolni és nem rizsázik az nyugodtan írjon még.

2016. márc. 20. 14:45
 10/19 anonim ***** válasza:
"Bizonyítékokat sem nagyon írtatok. " mindenki elmondta hogy nincs bizonyíték a létezésére vagy a nemlétezésére..
2016. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!