Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz a reinkarnációban és...

Aki hisz a reinkarnációban és abban, hogy ő is volt valaki, hogy minden álmunknak megvan a miértje, válaszolna nekem a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Most jutottam arra a pontra, hogy nagyon érdekel ez az egész. Kicsi koromtól kezdve nem érzem magam jól, mintha nem születtem volna jó helyre. Vagy talán be vagyok dilizve?

Aki szívesen meghallgat egy 15 éves lányt, az kérem írjon, és előre is köszönöm neki!


Ti éreztétek már azt, hogy rossz országba születtetek, esetleg rossz testbe? Vagy, hogy tehetetlenek vagytok és nem tudtok azok lenni, akik igazán akarnátok? Érdekel titeket az előző életetek? Mennyit gondolkoztok rajta?



2015. okt. 25. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy elégedett a külsőddel? Vagy milyen rossz érzésed van?

Milyennek kellene lenned, amilyen nem vagy?

Mi hiányzik?


Melyik országot szereted és miért?

Ki szeretnél lenni és miért nem tudod elérni.


Néha jobb nem annak lenni, aki akarunk lenni vagy akik vagyunk.

2015. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írj privátot ha bővebben érdekel e téma.

Nem hiszek semmiben sem. Nem logikus.

Minden álomnak van miértje, sőt mindennek. Ha esetleg elöző életdbeli érzelmeidnek befolyásolását érezted bizonyos álmaidban.

Sokan éreznek így. De ennek nincs köze lelki rossz élet választáshoz.

Minden hely ahova letudsz születni neked alkalmas fejlődésre.

Nem érdekel elöző életem, így nem gondolkodok rajta.

2015. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá
2015. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én mindenki álláspontját elfogadom. Aki nem hisz valamiben, azt is megértem.


1-es. Nem tartom magamat csúnyának, nem erről van szó. Csak mintha nem is én lennék. Teljesen úgy érzem, hogy nem fogok tudni soha érvényesülni a mi országunkban. Nem ebben a korban szeretnék élni, nem ebben a világban és nem így.

2015. okt. 26. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy szeretnél élni?
2015. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az 1900-as években.
2015. okt. 26. 20:04
 7/9 Ákos13 ***** válasza:

Én nem vagyok híve az ilyen keleti tanoknak, de válaszolok, ha nem haragszol meg (legfeljebb majd lepontozol).


Szerintem nem vagy bedilizve, csak 15 éves vagy, és elhiszel minden mesét, amit az interneten olvasol. Ezért hiszel a reinkarnációban is.


Az meg, hogy elégedetlen vagy az életeddel, természetes, hiszen mindenki az, főleg tizenéves korban. Én is az vagyok (18 évesen). De a problémáidat ebben az életben kell megoldanod, mert csak ez az egy van. Nem volt előző élet, és következő sem lesz (legfeljebb a feltámadás után).


Ne az előző életeden gondolkozz, hanem próbálj meg minél több mindent megvalósítani a jelenlegiben , hogy az olyan lehessen, amilyet szeretnél magadnak.

Biztosan nem születtél rossz helyre, mert hiszem, hogy Isten akarta így.

De a reinkarnáció tanában is ok-okozati összefüggések vannak egyébként, szóval a te hited szerint sem születhettél rossz helyre.

2015. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mit szeretnél dolgozni?
2015. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Nem pontoztalak le, de nem teljesen értek ezzel egyet. A reinkarnációt nem at interneten olvastam, hanem saját magamtól kerestem rá ahol tudtam, mert a saját gondolataimból jött a dolog. És nem arról van szó, én teljesen meg vagyok elégedve az életemmel, nem vagyok rossz körülményke között, bőven tanulhatok, csinálhatok amit szeretnék és igen, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy jobb legyen az életem.
2015. okt. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!