Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy előző életemben ki voltam?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ki lehet ezt deríteni valahogy? Csak normális válaszokat várok!

2016. ápr. 30. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy volt hozzárendelhető test a lelkedhez, amelyben élhetett? Ugyanis a Föld lakossága rohamosan nő.
2016. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

1.vetkőzz le

2.kend be magad mézzel

3.forogj bele a tollakba

4.menj és táncolj a főtéren, de ha nincs akk. piac is jó

5. válasz

2016. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy online kvízt töltöttem ki, abból derült ki, hogy a II. világháborúban haltam meg katonaként. Az sajnos nem, hogy melyik nemzetért harcoltam.
2016. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 3. tudhatná hogy az ilyen kvízek átverések, egy parancssor dobál ki megadott válaszokat

f&programozó

2016. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy hipnoterapeutához hipnózisra. Ott megtudhatod.
2016. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez vagy kiderül pl. álmokból, olyan "emlékekből" amik jobban átgondolva a mostani életedben meg se történtek stb., vagy nem.

Én csak annyit tudok, hogy egy homoszexuális nemes voltam, és a szeretőmmel csúnya véget értünk. A mostani életünkben tudom, hogy ki az, de kicsit hülyén jönne ki, hogy odemenjek hozzá, hogy hé tata (apám korú), egyik előző életünkben a "homokozó társam" voltál... Úgyhogy sokra nem megyek vele, főleg, hogy nem a szomszédban lakik.

21n

2016. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz ***** válasza:

A reinkarnációs hipnózisnak akkor van valami haszna ha olyan a jelenlegi életedben is komoly problémát okoz ami szinte elviselhetetlen gondot okoz.Ez feltárható és oldható.

Csak kíváncsiságból belekotorni az előző inkarnációkban nem ajánlanám. Képzeld el ha megtudnád hogy egy óriási teherrel jöttél ebben az éltedben és kétséges hogy le tudod e dolgozni. Ez a tudat beárnyékolná a jelenlegi életedet.

2016. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SVT, én is abból derítettem ki.
2016. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Álmokból vagy hipnózissal.
2016. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Osztom a 2es válaszoló véleményét, annyival kiegészítve hogy a fejedre rakj egy zacskó fagyasztott marha mirelitet és kergetőzz vele. -----> kergemarha
2016. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!