Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatom meg itthoni...

Hogyan tudhatom meg itthoni egyszerű módszerekkel, hogy ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 23:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
telejósda...a leggyorsabb út, csak piszok drága
2013. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

én valami olyasmire gondoltam, hogy teleírok 1 lapot számokkal meg betűkkel és a végén megnézem, hogy melyik számot meg betűt írtam le a legtöbbször és azt a betűt meg azt a számot megnézem itt neten, hogy mit jelképeznek.


vala,mi ilyesmit nem lehet?

2013. dec. 22. 23:26
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne ezzel foglalkozz, hanem, hogy ki vagy a mostani életedben.


Amíg nem ismered mostani önmagad hiába tudnál meg bármit is korább életeidről, semmi hasznát nem vennéd az információnak.

2013. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Egyebkent mit ernel vele?
2013. dec. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Lupus ***** válasza:
91%

világosodj meg... XD


De most komolyan, nem véletlen, h nem emlékszünk az előző életeinkre. Egyfelől nem fontos, másfelől pedig bőven elég nekünk egy élet súlya.


Képzel csak el mi lenne, ha egyszercsak sikerülne visszaemlékezned az előző reinkarnációdra, és kiderülne hogy egy pszichopata sorozatgyilkos pedofil voltál...

2013. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

Én ingával jöttem rá.

Lélekhang tanfolyam.

Legjoooobbb!!! :)

2013. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
11%
Szerintem kérd meg valamelyik barátodat,vagy valakit,hogy csináljon neked egy olyan tesztlapot,h pl:mi a hogy mi a hobbid,meg miben vagy tehetséges.;)
2013. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Laylah ***** válasza:
86%

Meditáció hosszútávú gyakorlása segíthet, vagy hozzáértő ismerős, aki jártas előző életek olvasásában (nekem vannak szerencsére, szóval pénzbe nem került). Nálam a kettő kombinációja vált be. Mindig is tudtam, hogy Egyiptomhoz és az ír keltákhoz lehetett valami közöm, de ennél többet is megtudtam. Nem tudom, melyik hozzászóló írta, hogy vajon hogy bírnád elviselni az előző életeid súlyát, de van benne valami. Nincs túl sok információm és emlékem, de épp elég ahhoz, hogy nehéz legyen feldolgoznom (újra). Bár pedofil nem voltam. :)


23/L

2013. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
55%
Akkor előbb meg kell halnod és a túlvilágon megtudod..
2013. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Nagyfater ***** válasza:
90%
Sok esetben az álmodban gyakran ismétlődő szokatlan helyszinek, szituációk, emberek, amelyekkel/akikkel a mostani életedben nem találkozhattál, filmekben nem láthattál, utalhatnak rá.
2013. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!