Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tegyek, hogy ne történjene...

Mit tegyek, hogy ne történjenek velem rossz dolgok?

Figyelt kérdés

Segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve! :(

Tudom, hogy mindenkivel történnek rossz és jó dolgok. Viszont én úgy érzem, én csak a rosszat vonzom be. Főleg a szerelmi életemben történnek rossz dolgok velem. Másban is tudnék sorolni sokmindent, pl. családi gondok, hamis barátságok, anyagiak stb. de azokat már "elfogadtam", pozitívan állok hozzá, mindenben keresem a lehető legjobbat. De a szerelmi életemben hogy keressem a jót, ha nincs benne egy kicsi sem? Sosem volt normális kapcsolatom, magányos vagyok, nem járok bulizni, randizni mert nincs kivel. Pedig én már mindent megtettem, foglalkozom a külsőmmel, mindenkivel kedves és közvetlen vagyok. A minap már keserves bánatomban akkora erőt vettem magamon, hogy el akartam mondani a nekem tetsző srácnak, hogy tetszik. De a sors már megint közbeszólt és aznap pont nem jött suliba, reggel egy busszal járunk de már egy ideje nem azzal jön, direkt az utcájuk fele sétálgattam tegnap, hátha találkozunk, de láttam Facebookon hogy elutazott külföldre :(

Most mondjátok meg, mit csináljak? :( Miért történik ez? Ha a sors azt akarja hogy ne ezzel a sráccal járjak (márpedig nekem tényleg komoly szándékaim vannak iránta, már fél éve tetszik, és úgy érzem én is neki, hiszen sokat néz és mosolyog rám stb.), akkor mégis mit akar, kivel járjak? Meddig leszek még boldogtalan? Mit tegyek? :(



2016. máj. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A világ a te belső állapotodat tükrözi vissza.

Megtalálja zsák a vakfoltját. Vagyis olyan személyt hívsz be az életedbe akitől tanulnod kell.


dolgozz magadon. Az mnidenen segít.

2016. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:
52%

A szerelem nem az élet, annak önmagában nincs értelme.

A szerelem csak egy érzés, ami jobb esetben elmúlik. A szeretet viszont egy érzelem.

A szerelem talán az egyik legerősebb érzelem, ami képes manipulálni az embert. Ha hagyod az érzéseidnek, hogy irányítsanak, és nem vagy képes elengedni azt, amit akarsz, addig azt sem veszed észre, hogy te magad ki vagy, vagy ki ő. Ez nélkül pedig csak vakon beleütközöl minden falba, mikor őt követnéd, és hiába érzed, hogy közel jársz hozzá, valójában csak egyre távolabb leszel.

Te szerelmes vagy egy srácba, de szereted is őt?

Ha igen, akkor miért hagyod, hogy a szerelem irányítson?

Ha szeretet van benned, akkor nem lenne szabad boldogtalannak lenned. A szerelem váltja ki a keserű és rossz érzéséket, depresszióssá, és akár örök életre magányosság törhet az emberre. Ez az érzés az, ami a halálba küldheti az embert. Míg a szeretet nem.

2016. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj annyira a szerelmi témára, hagyd figyelmen kívül. Ha jön, úgyis rád talál, de ha csak a sikertelenségeden rágódsz, bevonzod magadnak, hogy balfék vagy.
2016. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod van az az elavult mondás hogy a sors ossza a lapokat, de te játsszol velük.

Lépnek be az életedbe olyan emberek akiket nem kedvelsz/nem fogsz kedvelni, de csak a te döntésed hogy ki maradjon, az életed kizárólag a te kezedben van.

Ne szomorkodj, hiszen mindenkit érnek rossz dolgok, amit tehetsz hogy próbáld mindennek a jó oldalát nézni, pozitívan látni a dolgokat, és ne akard ilyen görcsösen hogy a szerelmi életed tökéletes legyen, majd alakulni fog az is:)

2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!