Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elképzelhető, hogy egy anya...

Elképzelhető, hogy egy anya "felismeri" a magzati korban elveszített gyermekét egy később megszületett személyben?

Figyelt kérdés
A kategóriából következően értelemszerűen úgy értem, hogy a gyermeke "lelkét" ismeri fel.
2016. máj. 2. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem tud túllépni az elvesztésén akkor akár egy almában is felismerheti...
2016. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magzati korban elveszített gyereke lelkét ismerte?
2016. máj. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem, viszont sürgősen kène neki egy pszichiáter.
2016. máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem ilyesmire gondoltam, amilyen feltételezések születtek. :)

A magzat elvesztése óta eltelt több mint 40 év, már rég feldolgozta. Ellenben racionálisan megmagyarázhatatlan szeretetet érez valaki iránt, akiről okom van feltételezni, hogy a magzati korban elveszített gyermek reinkarnációja.

2016. máj. 3. 08:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A születés előtt még nem nagyon van támpont, ami alapján felismerhető a lélek. Ez a felismerés inkább vágyakozás arra, hogy az elveszített gyermek bár megszületett volna. Persze lehetséges, hogy tényleg ugyanaz a lélek születik meg, a felismerés a valószínűtlen. A lélek számára a születés eléggé sürgető kényszer szokott lenni. Nagy az esélye, hogy a vetélés után más szülők gyerekeként fogan meg nem sokkal a vetélés után.
2016. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"...akiről okom van feltételezni, hogy a magzati korban elveszített gyermek reinkarnációja."

Kérdező!- tudnád egy kicsit részletezni a feltételezésed alapjául vett okot?

2016. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 5: én magam is vetéltem már el, és személyes tapasztalatom, hogy igen erős lelki kötelék tud kialakulni anya és magzat között akár már koraterhesen is.


Ami a kérdésben szereplő esetet illeti: rosszul fogalmaztam. Nem arról van szó, hogy az anya felismerte, vagy felismerni vélte a korábbi magzatot. Arról van szó, hogy bennem más tényezők miatt igen erős a gyanú, hogy a környezetemben valaki ennek a magzati korban elveszített gyermeknek az inkarnációja (az a része stimmel, hogy nem sokkal később egy másik családban született meg, történetesen annak a családnak a szerkezete, a szülők személyisége, az egymással való kapcsolatuk, a testvérek száma és kora kísértetiesen hasonlít az előző családéra). Magyarán: ha az eredeti családban született volna az illető, nagyon hasonló élete lehetett volna, mint a mostani.

Ez a dolog már réges-régen megfogalmazódott bennem, de aztán el is felejtettem.


Viszont nemrégiben ez a személy találkozott azzal a családdal, ahol feltételezésem szerint korábban inkarnálódott. Egyik érintett sem tud az "elméletemről". Ennek ellenére az anya - aki nem egy "meleg", szeretetteljes személyiség - gyakorlatilag az első találkozás után közölte, hogy fiaként szereti az illetőt és tényleg úgy is viselkedik vele. (Nem jellemző rá ez a viselkedés egyáltalán.)

2016. máj. 3. 08:53
 8/12 A kérdező kommentje:

# 6: megpróbálom.

Két ember között erős kötelék alakult ki. Mindkettejük elég problémás családból érkezett, amivel életük során megküzdöttek. Megfogalmazódott bennük, hogy a karmájuk közös lehet. A spirituálisban keresték az okot. Egyikük azt az információt kapja egy meditációban, hogy eredetileg testvérként születtek volna meg, csak az a testvér, aki előbb született volna, időközben "meggondolta" magát, és egy másik, az elsőhöz nagyon hasonló családot választott magának. Ebben a másik forgatókönyvben (nem fiatalon, csalódások, válás után) párkapcsolat alakul ki a két ember között.

A nő anyja, aki korábban mindenkit elutasított, az első találkozás után kijelenti, hogy "fiaként szereti" a lánya párját (míg az előző párjaival ellenséges volt).


Tehát a lényeg, hogy előbb volt az "információ", hogy eredetileg testvérek lehettek volna, és az anya viselkedése nagyon is rímel erre.

2016. máj. 3. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Annak aki még meg sem született, nem lehet reinkarnációja.

Az viszont lehetséges, hogy az anyában kialakult egy kép a leendő gyermekéről, ez a kép, akár reális képzet is lehetett és most van egy személy, aki erre a képre emlékezteti, ezért szereti annyira.Olyan ez, mint valami hiánypótlék...

Az én képzeletemben is úgy 17 éves korom körül megjelent néha egy kislány.Volt úgy, hogy szinte halványan láttam is őt, tehát pontosan tudtam, hogyan néz ki, de fogalmam sem volt, ki lehet és miért bukkan fel lelki szemeim előtt.Még le is festettem és mutattam a rokonoknak, ismernek-e ilyen kislányt, mert gondoltam, esetleg tágabb családból valami ismerősre emlékezem.De senkinek nem volt ismerős.Aztán mikor várandós voltam, az álmaimban bukkant fel nem egyszer ugyanez a lány.Akkor sem tudtam mire vélni.Nos alányom már 20 éves .És azóta számtalanszor felismertem benne kétségtelenül azt a bizonyos kislányt...Szinte ijesztő, de van egy fotóm róla, amin a ruhájától át a hajáig, minden pont olyan, ahogyan születése előtt 3 évvel lerajzoltam! Pedig akkor még meg sem fordult a fejemben, hogy házasság meg gyerek...

Szóval bármilyen hihetetlen, mégiscsak lehet abban valami, hogy a gyermek választja ki későbbi szűlőjét.De bárhogy is van, velem felvette a leendő gyermekem valahogy a kapcsolatot, vagy másik magyarázat, hogy beleláttam a jövőbe...

Bár reinkarnáció nem lehet, az viszont esetleg elképzelhető, hogy ha ennél az említett anyánál nem tudott valamiért megszületni, akkor "kerülő úton" mégis valahogy beszületett a rokonságba csak más személyhez.Na így felismerheti szerintem.

2016. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aranyos történet egyébként :)És nagyon érdekes.

Hát had szeresse.És a "gyermek" mit szól hozzá? Ő örül ennek a szeretetnek? Viszonozza? Vagyis ő hogyan viszonyul?

2016. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!