Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az anya fellegekben érzi...

Az anya fellegekben érzi magát amikor megszületett várva várt gyermeke. illik ekkor közölni, hogy terhes vagy? Nem lehetne ez az ő napja?

Figyelt kérdés

ismerős, barát, rokon akárki, nem várhatna egy naot legalább a bejelentéssel?

mert speciel anno én nem dörgöltem a bnőmre a kórházban újszülöttjének megcsodálásakor, hogy de én is.nem akartam tőle elvenni, hogy most ő a minden, körülötte forog a világ.

viszont én meg ezt kaptam amikor szültem.

valahogy nem tudtam őszintén örülni, ami pedig természetesnek kellene lennie, hogy őszintén gratulálunk..


2014. okt. 11. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:

*napot

a bnőm orra alá

2014. okt. 11. 22:51
 2/73 anonim ***** válasza:
77%

szerintem meg tök jó akkor közölni, én nem bántam volna ha az orrom alá dörgöli a tesóm vagy barátnőm :)

mondjuk aznap elég k.o. voltam, lehet nem fogtam volna fel... :)

de ha azt nézed, mennyi "ő napja" van egy anyának :)

2014. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
87%

"Gratulálok! Képzeld én is babát várok!" MI ebben a nem-illendőség?

Néha csodálkozom, hogy egyes emberek hogy képesek életben maradni, annyi problémát gyártanak maguknak...

2014. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
de nekem ez hasonlít ahhoz is, h mondjuk valaki betegen kórházba megy, erre a látogatója elkezd neki magáról panaszkodni...
2014. okt. 11. 22:55
 5/73 anonim ***** válasza:
78%
Baromira nem ugyanaz a kettő.
2014. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

vagy nagy nehézségek árán megkapod, megszerzed a legnagyobb álmod, erre közlik, hogy neki is van olyan


nem tudom szerintem ez olyan ego..

2014. okt. 11. 22:57
 7/73 A kérdező kommentje:
mindenesetre itt az élő példa, hogy tökre nem azt kapjuk vissza az életben, amit adtunk..
2014. okt. 11. 22:59
 8/73 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a barátnőm szült aznap én be sem mentem hozzá látogatóba, mert ő kérte akkor hogy mindenki hagyja békén, a férjén keresztül üzente hogy most senkit nem akar mert nagyon kész volt a szülés után.

Másnap már sorban érkeztek hozzá a látogatók, én is akkor mentem be hozzá a párommal, és én pont aznap este tudtam meg hogy én is babát várok. Már előtte sejtettem a tünetek alapján hogy lesz valami, de távozáskor vettünk tesztet vagy 3 félét amiből mindent megcsináltuk és mindhárom kimutatta elég erősen hogy várandós vagyok. És mivel mi legjobb barátnők voltunk ő aznap este fel is hívott engem hogy másnap szervezzek be a férjének időpontot az okmányirodába hogy eltudja intézni a dolgát, mivel én is ott dolgoztam és én így protekcióval könnyen betudom dobni egy jó időpontra, aztán nem bírtam várni az örömhírrel és elmondtam neki hogy babát várok, aminek ő is nagyon örült, tényleg örült neki, őszintén örült hogy én is átfogom érezni az anyaság örömeit, meg hogy mi legjobb barátnők együtt babázhatunk szinte mert még 1 év különbség sem lesz a két gyerek közt :D Ami persze meg is történt mert mindkettőnknek kislányunk van :D És az én kislányom rengeteg holmit örököl tőle, és persze mi is adunk olyan dolgokat amiket mi kaptunk de még túl pici hozzá a babánk. Persze azóta már eltelt 6 év, és már más a helyzet. de még mindig tartjuk a kapcsolatot, és rendszeresen találkozunk még, a két kislány is nagyon jól elvan egymással. :)

2014. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
65%
ha valami jót teszel, nem valószínű, hogy pont ugyanolyan formában kapod vissza. Vissza jön az, csak másban!
2014. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavarna, ahogy az sem, hogy valaki az esküvőnkön mondta meg, hogy ők is osszeházasodnak. Attól még megy az élet tovább, hogy én szültem. Ezrek születnek minden órában, nem vagyok annyira egoista, hogy azt képzeljem különleges vagyok azért, mert szültem. Egyébként amikor én bejelentettem a munkahelyemen, hogy terhes vagyok, az egyik kolléganőm is bejelentette. Kevesebb lettem ettől? Kevésbé örültek a többiek az én híremnek? Rosszabb lett a gyerekemnek? Nem! Akkor meg miért hisztiztem volna. Vihar a biliben, amit csinálsz, ne haragudj.
2014. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!