Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AnyukAmk, apukák! Miért van...

AnyukAmk, apukák! Miért van az, hogy vannak férfiak akik semmi nem változtatnak az életükön miután megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Marad a buli haverozás. Stb mintha semmi sem történt volna. Anyuka meg otthon a babával.

2013. júl. 31. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az apa nem érett a gyerekvállalásra.

Sokszor a nő rosszul méri fel a párja érettségét, és a nő unszolására lesz baba, a férfi meg leragad.


Ha a férfi ugyanúgy akarta a babát, de nem hajlandó részt venni a nevelésében, és a változásokban, csak marad a haverok, buli...akkor csak simán bunkó. Ilyen férjem lenne elválnék.

2013. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért több okból áll össze, és egyénenként más.


Elöször is mit hozott otthonról? Az ö apja résztvett az ö gondozásában? A nagyobb testvéreknél, unokatestvéreknél, barátoknál mit lát?

Aztán, hogy tényleg akarta-e vagy csak jól hangzik a gyerek szó. A haveroknak is van már...

Becsúszott-e?


Szerintem a leggyakoribb, hogy mikor a nö megemlíti, hogy akar gyereket, akkor apában felvillanyozodik, hogy az a kis édes valami ott lesz a feleségének, amivel ö a haverok elött tud mutatkozni... Ennyi, és itt lezárult. Ja azt pelenkázni, etetni és szeretni kell? Azt nem mondta senki. Apám sem tette velem.

2013. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok tényezős a dolog. A barátnőm hasonlóképpen járt, és ott egyértelmű volt a helyzet: a baráti körben mindenkinek volt már gyereke, és az apuka sem akart elmaradni a trendekkel. Az eredmény az lett, hogy megszületett a kislány, az apuka nem nagyon foglalkozott a dologgal, de összejöveteleknél villogott, hogy neki is van már gyereke. Persze, másodikat akart, de a barátnőm sem hülye.

De van, aki nem érett rá, van, aki másra készül és persze, vannak, akiknél ez a "normális családkép".

2013. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a gyerek miatt senki soha nem változik meg. Aki egész addigi életében bulizót, és a haverok voltak a fontosak az nem fog egy gyerek miatt megváltozni, főleg nem tartósan.
2013. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értek veled egyet utolsó,mert minden életszakasz más egy férfi életében is!Én bulizós haverozósként ismerkedtem meg a párommal tíz éve,és most(mégis) egy klassz apa,klassz férj,és nagyban megváltozott az élete,mert erre vágyott ő is,és mert felelős két kisfiúért.Azzal egyetértek hogy számít(hat)a hozott minta!
2013. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen utolsó de nem azért változott meg mert apa lehet hanem mert mást akart.
2013. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok.helyen látom ezt és nagyon érdekel.a miértje. Gondolom egy apuka fejéhez sem tartottak pisztolyt,hogy csináljon gyereket. Ha ő is akarta akkor most miét teszek úgy mintha nem lenne?
2013. aug. 2. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden második kérdésben szereplő "véletlen" gyerekeket lehet az apuka annyira mégsem akarta.
2013. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!