Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karma szempontjából van...

A karma szempontjából van olyan, hogy valaki egész életére magányra van ítélve?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy előző életemben olyan dolgokat követtem el, ami miatt most el kell viselnem egész életemen át a magányt?

Pontosabban azt a fajta magányt, hogy sosem lesz párkapcsolatom.

Barátokat ezzel szemben nagyon könnyen találok, sok igazi, jó barátom van.

Azért nem értem, hogy mi lehet velem, mert sosem kellett igazán megdolgoznom semmiért, beleszülettem a jóba: van szerető családom, van pénzem, van eszem, tulajdonképpen mindenem megvan, és úgy érzem, hogy bármit el tudok érni, jó életem van. De szerelmet még sosem tapasztaltam meg, és az eddigi próbálkozásaimat sorba véve olyan, mintha az élet maga tiltana el tőle. Egyszerűen nem találkozom a megfelelő partnerrel, hiába keresem égen-földön.

Vagy ha még nem jött el az idő, miért nem? Mi alapján dől el, hogy mikor jön el?



2016. jún. 7. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Van pénzed. A mai nőknek ennyi elég, előbb-utóbb horogra akad valaki.
2016. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki azért érdeklődik irántam, mert van pénzem, akkor az nem a megfelelő személy
2016. jún. 7. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Más meg nem maradt.
2016. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha a pénzedért szeret egy nő, az egy kitartott k... az érdek, és haszonleső. Tegyük fel, hogy lehet, hogy előző életedben a nőket pénzzel hódítottad meg, szerelem nélkül, csak a testi vágyaidat elégítetted ki, majd ha szebbet találtál, akkor dobtad a régit, és jött az új. Talàn így ítélt a karma mára mányt neked, de azt nem tudni rólad, mert nem írtad, hogy külsőre milyen vagy? Jó kiállású vagy bocs hogy ezzel a szóval éljek "nyeszlett, vagy kirakatbábú" vagy? Nyomulsz, vagy visszahúzódó vagy, és nem te kezdeményezel? Lehet, hogy az a baj, hogy esetleg nagyképű vagy, ha felismered hogy az vagy e, avagy határozatlan? Ha ilyen Bécy vagy az éjjel-nappal Budabestből, akkor semmi esély... Kövér-sovány-normál-sportos testalkat, melyikbe sorolnád magad? Alacsonyabb vagy magasabb vagy az átlagnál? Annyi tényezőtől függ ez az egész, nem biztos, hogy rosszat tettél előző életedben, lehet, hogy jó a természeted, de nem biztos, hogy külsőleg az vagy. Sokat számít a beszédstílusod, illetve az is, (ha nem vagy szűz) hogy nem vagy egy lepedőakrobata, szóval túl kicsi a ...kad, vagy nem tudod kielégíteni a nőket valamiért. Ha mégis jó vagy a szexben, akkor nem tudom... Szerintem ne a múltadba tekints vissza, mert lehet, hogy pont ez az önsajnálat taszítja el a nőket. Tudod, a jelenben vagy, és próbáld meg magadon keresni a hibákat, mert nem véletlen vagy egyedül. Valószínű, hogy túl tökéletesnek hiszed magad, s így a pénzedért sem kellesz senkinek. Kicsit vegyél vissza, légy szerényebb, mert a kérdésed és a leírásod alapján te kicsit beképzelt vagy, hogy inkább az előző életedben keresed a hibákat és nem most. Nem sértésnek szántam, de ha bármi oknál fogva "akkoriban" ha rosszat tettél, akkor ne kövesd el a hibát, hogy arra kened, mert te most élsz, és most értékeld helyesen az életed. Ne élj vissza az adottságaiddal, hiába van eszed, pénzed meg minden, ha külsőre nem vagy jó, vagy ha a stílusod az ami egy nőt elriaszt. Szerintem veled most itt az a baj, hogy beképzelt lehetsz, sajnáltadod magad, a sok jó barátaid sem biztos hogy csak úgy elviselnek, mert jó barátból sok nem létezik, ezt elhiheted. Lehet hogy a neked jó dolgokkal kérkedsz, és a barátaid is max érdekből vannak veled, kivéve talán, ha ők is ilyan háttérrel és tudással rendelkeznek, mint te.
2016. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hiába vagy külsőre perfect, ha sz@r a természeted, vagy fordítva. Ezen nem gondolkoztál el? Talán nagyképű vagy, és önsajnáló. A hibáidat ma keresd, ne az előző életedben mert egyedül fogsz meghalni, ez így nem lesz jó. Tipp: hívj el egy csajt randizni, és ne puccos pénzes helyre vidd, hanem egy tipikus, mindenkinek megfizethető kávézóba, vagy gyorsétterembe. Ha így "csórón" idézőjelben hangsújozom, hogy nem tehetősként, elfogad, akkor az lesz az igazi. Ne mondd el neki, hogy mennyi pénzed van meg luxus otthonod, nem is kell azonnal hazavinni a csajt. Ha azt hiszi, olyan színvonalú vagy mint ő és kellesz neki akkor ott a megoldás. Bocs ha bántó voltam, de azért ez is felmerülhet.
2016. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem, ha a 4-es nő simán összejöhetnél vele, mert van egyfajta személyisége, ami miatt megközelíthető. Tudod mindenkinek megvan a maga személyisége és gyengesége is, ami egyfajta rés a pajzson csak fel kell ismerni. Ez a szerelme izé majd jön a későbbiekban. Mindenesetre én szurkolok nektek. :DD
2016. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem az előző élet a baj. Az a baj, hogy most is itt nyaldosod a sebeidet. "Ne a távcsőbe nézz, hanem a tükörbe", az az külső-belső tulajdonságaiddal lehetnek gondok. Az, hogy megvásárolsz egy csajt, átmenetileg jó meg minden, ennyi erővel a bordélyházba is mehetsz, ha nem vagy képes őszintén szerénynek és kedvesnek lenni. Vagy a gazdag csajok között nézelődj, onnan hátha találsz magadnak egy színvonalban hozzád illőt. Igaz, létezik, hogy a gazdag nő is csak a $$$$$ money-ba $$$$$ szerelmes és mégtöbb hasznot akar.
2016. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem értem, miből gondolja mindenki, hogy milliomos vagyok :D Van annyi pénzem, amennyi a megélhetéshez szükséges, kicsivel több. Putris kocsmákba járok, meg néha sima Frei kávézóba, nem puccos, pénzes helyekre... -_-


Egyáltalán nem vagyok sem beképzelt, sem nagyképű, tökéletesnek sem hiszem magam. De mivel senki sem ismer egy kérdés alapján, gondoltam, reálisan kéne leírni magam, hogy reális választ kapjak, nem pedig elkezdeni szerénykedni, hogy senki vagyok, utálom magam, meg minden bajom van. Van egészséges önbizalmam, pont akkora, amekkorának kell lennie, illetve tudom, hogy milyen hibáim vannak, és elismerem, ha hibázom...

2016. jún. 7. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:

A karma plusz a személyiség , okozhatja ezt .

Sokszor akkor találja meg az ember az igazit amikor nem is keresi , nem ajánlott ezen görcsölni .

2016. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de ez sosem egy büntetés, hanem ilyen életkörülmények kellenek ahhoz, amit meg kell élned,tapasztalnod ebben az életedben.
2016. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!