Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan bírnátok ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírnátok ki egy hetet valakivel, aki nagyon bejön nektek, küldte ezerrel a jeleket, aztán kiderült, hogy az egész téttelen volt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért kell vele kibírni? Összezártak titeket?
2016. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, de 90% hogy fognak.
2016. febr. 13. 18:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Elég nehezen. Automatikusan beindulna az önvédelmi mechanizmusom és átmennék kicsit kiszínezős-kamuzósba mintha én tök jól érezném magam. Közben nagyon nem lennék jól...
2016. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

De bakker, ne kelljen már harapófogóval kiszedni belőled az infókat. Azt se tudjuk, hány évesek vagytok, miért kell kibírni egymással egy hetet (munka? nyári tábor? katonaság? vagy mi????)


Mit jelent, hogy téttelen? Milyen jeleket küldött ezerrel? Hol találkoztatok, mióta ismered???

2016. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2016. febr. 13. 19:57
 6/15 A kérdező kommentje:
2016. febr. 13. 20:00
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő 43 én 21 munkahelyi flört volt, kiderült hogy el van jegyezve, megnősült, most meg kilátásban van egy újabb közös meló.
2016. febr. 13. 20:04
 8/15 A kérdező kommentje:
De gondoltam egyszerűbb ha csak ennyit mondok.
2016. febr. 13. 20:25
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, így sokkal pontosabb választ tudtál adni.
2016. febr. 13. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:

Juj, most meg vagyok fenyítve, hogy a hétvégémet nem a GYK előtt ülve töltöm, várva, hogy talán méltóztatsz érthető kérdést feltenni? Én kérek elnézést.


A másik kérdéseknél is leírták: kezeld felnőttként a dolgot. Munkahelyi flört mindig veszélyes, ha belementél, most már bizony faarccal végig kell csinálnod a melót, mert feltételezem, állást váltani azért nem akarsz emiatt. Én úgy tennék, mintha soha, semmi nem történt volna, és megpróbálnék tanulni az esetből és legközelebb nem könnyen szédíthető kis munkahelyi libának tűnni.

2016. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!