Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen, a karmáról szóló...

Milyen, a karmáról szóló könyvet ajánlanátok olvasásra?

Figyelt kérdés
Sok könyv szól a karmáról, de én azt a könyvet keresem amiben helyes információk vannak. Te melyik könyvet tartod hitelesnek?

2016. jún. 12. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Karmát folyamatában bemutató könyv Szepes Máriától a Vörös Oroszlán.

Felkutatása: könyvtár, antikvárium.

2016. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A karma tan nem egy objektív tudomány, jómagam többféle, egymástól kisebb-nagyobb mértékben eltérő, és egymást ki is záró karma értelmezéssel találkoztam. Bizonyítani vagy cáfolni egyiket sem lehetséges, ettől kezdve nem igazán lehet olyat kijelenteni, hogy valamelyik könyvben helyes információk vannak. Szubjektíve természetesen van olyan megközelítése a karmának, amelyik hozzám a legközelebb áll, de úgy tapasztaltam, hogy mások számára, akik más úton haladnak, ez nem feltétlen elfogadható, ezért a reklámozásáról leszoktam. Ha keresel, te is biztos megtalálod a magad karma tanát, előbb-utóbb.
2016. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!