Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok gyilkoló játék...

Ajánlanátok gyilkoló játék babákról, szóló horror filmeket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg magyar szinkronnal. Gyilkos játékok, babák.

2015. dec. 23. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Child's Play, Annabelle

2015. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyan már, ezeket már mindenki látta.
2015. dec. 23. 00:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig van még ilyen film, de sajna nemtom a címét. A játékok a polcról életre keltek, kinyírták az asszonyt, aztán vissza beálltak a helyükre. :D
2015. dec. 23. 00:50
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én meg erre azt mondom: ugyan már, a googlet mindneki tudja használni. De láss csodát, te vagy rá az élő példa, mekkora gondot okoz egy egyszerű kereső használata néhűny "kivételes" embernek. Milyen heroikus feladat pár szót bepötyögni, és böngészni, húúúúú.
2015. dec. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan maga a film nem kifejezetten a babákról szól, de van benne egy jelenet, amikor játékok ölnek:


Xtro

2015. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én meg azt mondom hogy te vagy rá az egyik élő példa, a sok közül, akik itt akadékoskodnak, képzeld, keresem a goog-len is, meg a kérdés ki irása előtt is kerestem.

Látom, hogy besértődtél, azon az egy mondaton, hogy ugyan már... pedig zöld kezet nyomtam neked még tegnap....

Most ettől boldogabb vagy, hogy beszólogatsz egy ismeretlen embernek? Mindenki csak kiosztogat, meg parancsolgat, nem a tietek a gyakori kérdések, nem ütközik szabálysértésbe sem, a feltett kérdés mert akkor törölték volna.

Rossz érzés, hogy minden feltett kérdésem alatt magyarázkodnom kell, az olyan rosszindulatú, okoskodó majmok miatt mint te.

2015. dec. 23. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyilkos bábok (Puppet Master): kb. 10 rész készült.

Demonic Toys (én három filmet tudok a szereplésükkel, egyikben a gyilkos bábokkal csapnak össze.

Dolls

Gyerekjáték 1-3., Chucky menyasszonya, Chucky ivadéka. Illetve nem rég készült egy remake is.

Stephen King: Rémkoppantók - ebben is vannak életre kelő babák.

Poltergeist - életre kel benne egy bohóc báb

2015. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit írtál példának, az szerintem a Rémkoppantók.
2015. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. dec. 23. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Pinokkió bosszúja
2020. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!