Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ujra es ujra athozok embereket...

Ujra es ujra athozok embereket es veluk kapcsolatos helyzeteket az elozo eleteimbol? Mi a megoldas?

Figyelt kérdés
Az anyosomek elozo eletemben is ott voltam es kartekonyan viselkedtek velem(lattam a reinkarnacios utazason).Most a fiukkal valo kapcsolatomat szeretnek tonkre tennis,akkor reg a lanyukkal valasztottak el Bennunketugyanis akkor en ferfi voltam.Lenyeg:hogy akkor elmentem a csaladomtol amit nagyon bantam.Jelenben ezt nem fogjak elerni erre merget vehetnek!! Csak azt nemtudom,hogy ha kitorlom az eletembol oket=nem jarok tobbet hozzajuk az jo lepes-e!Hozzaertok help !!!!:-*
2016. jún. 27. 12:55
 1/8 anonim válasza:
Szerintem sokat segít, ha őszinte vagy mindenkivel. A párodnak is elmondod, mi nyomja a szíved, és ha ő is belátja, mi a helyzet, le kéne ülnötök a szüleivel együtt beszélgetni erről, hogy mindenki megértse a másik érzéseit.:)
2016. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az őszinteség nagyon fontos! - ezért ne hazudj és ne hallgass el semmit pszichiáterednek!

.

"nem jarok tobbet hozzajuk az jo lepes-e!"

Legalább annyira, mint kérdőmondat végére a felkiáltó-jel!

2016. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokszor probaltunk beszelni veluk.Ezzel kezdtuk.De sajnos ez semmit nem er. Ezert gondoLoma,hogy mar nincs mas megoldasmint,hogy veget vessek ennek a kapcsolatnak.Ami csak negativumot hozott az eletunkbe!
2016. jún. 27. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a megoldas, ha megtanulod kezelni ezt a helyzetet, velük viselkedes soran. Emiatt sztem ha nem mesz hozzajuk, azzal elmenekülsz a jelen eletbeli feladatod elöl. A meg nem tanult lecke meg majd ujra jön...


Masreszt, ha szet akarnak szedni bennetek, akkor azaltal, h nem mesz hozzajuk, nem fognak? Akkor meg arra sem lesz ralatasod, "hol tartanak" es ebböl következöen mi a "legjobb lepes" neked!

Barhogy alakul, mindig tudd, h ez egy több emberes szindarab, es nemcsak a Te viselkedesedtöl függ a vegkifejlete! Ha a vegkifejlettöl függetlenül a lehetö legjobbat hozod ki belöle, akkor teljesitetted a feladatot.


Sztem a megoldas egyfajta Buddha-viselkedes: "Csendes békében tűröm a sértő szavakat, mint harci elefánt a rálőtt nyilakat, mert sok embernek nincs önuralma." Amugy ez jön sok regi bölcseletböl is! A cel, h eljuss addig, h belül beket erezz a kihivasok közepette. (Te döntöd el, ki vagy, es nem az, aki serteget.)

2016. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondoltal-e mar rajuk ugy, h ök valojaban segitenek Neked a jelen földi feladatod teljesiteseben, ezzel szivesseget tesznek? Ebböl a perspektivabol nem tünnek annyira "ellensegnek" - javaslom, probalj meg igy nezni rajuk, ezt a gondolatot atelve nezz a szemükbe!

Reakcioiktol függetlenül, csak emiatt tisztelni vagy baratkent közeledni hozzajuk - a barati közeledest nagyon nehez ellensegesen valaszolni, mar csak ezert is erdemes... Ha nem ök, ha nem itt, de ugyanez a feladat, akkor masok teszik meg ezt a "szivesseget", megadva a lehetöseget az altalad vallalt feladat teljesitesenek. :)


elözö

2016. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!:-)
2016. júl. 3. 16:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent eddig en is eljutottam mar agyba es gyakorlatba is.A sertesek ellenere baratsagosan viselkedek. Sajnos eddig eredmenytelen.! Sot mondhatom,hogy durvabb a helyzet.En csak arra vagyok kivancsi,hogy vajon mi az a hatar ameg muszaj turni oket a kozelunkbe?! Pl:voltak olyan rokonaim az eletembe akiknek mar olyan sokaig turtem dolgokat meet,hogy rokonok, hogy a vegen odaig jutottunk,hogy qnyagilag roviditettek meg minket.es akkor bizony bantam,hogy nem hamarabb szakitottam meg a kapcsolatot.
2016. júl. 3. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a minden serelmek eltüreseröl szol! Ha mindent lenyelsz, serelmeket gyüjtessz, igy ebbe az iranyba billen ki a merleg. Serüleseket gyüjtessz es egy idö utan kiborulhat a bili, azzal meg ujabb karmat csinalsz, ami hozzajuk köt es igy megy ez eleteken at... Ezert jobban jössz ki, ha a "belsö magod" megörzesere törekedsz elsösorban es masodsorban anyodekkal szemben a megfelelö kommunikacio. Viszontsertegetes nelkül a tudtukra adni, h neked vmi nem felel meg.


Aki serteget, ahhoz en nem tudok (szivböl) baratsagos lenni, az csak megjatszas lenne, viszont közömbös lenni tudok! Nem keresnem a tarsasagat, hanem csak elviselnem, ha "muszaj", es ha ök sem szolnak hozzam, nekem sem nem muszaj velük beszedtemat keresni, hallgatni is lehet. Javaslom az Eröszakmentes Kommunikacio (EMK) elsajatitasat, sokat segithet velük kapcs. is, google vagy könyvekböl. Pl. sertegetesnel visszakerdeznek: "miert mondod ezt?" vagy "meg akartal ezzel serteni?", ill. az erzeseidröl mindig beszelhetsz. Normalis kommunikacioval nem csinalsz karmat, igy tudsz sztem kilepni ebböl a "körforgasbol".


A kapcsolatok kölcsönössegröl kene hogy szoljanak, ami persze mind2 feltöl függ, ezert nem tudod a kapcsolatotokat megjavitani, hanem csak magadon valtoztathatsz! Hogy elvalasztanak-e vagy sem, ez sem csak rajtad all! Kieröszakolni sem tudsz semmit (tiszta modszerekkel), mert a masik fel viselkedeseröl mindenhogy ö dönt. Nemcsak anyosodek, hanem a ferjed reakcioja is befolyasolja, h elvalasztanak-e bennetek, ami az ö döntese es nem a tied es nem vagy felelös az ö dönteseert! De sztem nem is az az eletcel, h foggal-körömmel magadhoz kösd a ferjedet, hanem a helyzet kezelesenek megtanulasa.


Erröl nem szol az EMK, de en ugy vettem eszre, h sztem vannak, akikkel nem sokat erhetsz el, ha ök a kölcsönösseget figyelmen kivül hagyjak es "föled" helyezik magukat. Ezert tudd, h Te csak a te viselkedesedröl döntessz es azzal csinalsz magadnak karmat, ök a sajatjukerol. Es tudd, h nem azt kapod vissza, amit adsz, hanem amire a masik kepes, igy nem lesznek elvarasaid.


Az elet anyagi oldala sztem mas tema, mert ebben a vilagban penzböl elünk, ami nem kapcsolodik sztem az örökkevalosaghoz. Feltetelezem, h az emlitett rokonok nem a (testi) közelsegükkel röviditettek meg anyagilag, ez egy masik helyzet, amit meg kell tanulni kezelni. (Pl. kölcsönadaskor nemet mondani, vagy ha meglop, feljelenteni, ill. en mindig magamnal hordtam, otthon kis irattaska a vallon, amikor gyerekkoromban egy csaladtagom lopott.)


elözö

2016. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!