Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt, hogy mivé születek majd...

Azt, hogy mivé születek majd újjá, azt el tudom dönteni? (Ha egyáltalán ilyen létezik)

Figyelt kérdés
Pl lóvá, vagy hörcsöggé? Vagy csak emberré?
2016. szept. 5. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem, te nem döntheted el, csakis én! Egy zsák cement leszel a kötelező életedben. Sajnálom. :(
2016. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Mivel a világegyetemben az intelligens élet formája humanoid, így humanoid formát fogsz ölteni.

Az emberek nem tudnak állat testekbe inkarnálódni, egyrészt mert lehetetlen, másrészt a két energia mely kitölti a testet, nem ugyan onnan származik.

Mivel van egy élet ciklus, mely a tanulásról, tapasztalásról így, így addig maradsz egy adott bolygón, ameddig amit szerettél volna és a lelked kellően fejlődött tőle, meg tanultad.

Aztán választasz a lelked fejlettségi szintjéhez egy másik bolygót és ott születsz le, vagy vannak más lehetőségek is, de iszonyat sok tapasztalás lehetséges.

Nem csak itt a Földön van ilyen szintű élet.


Aki viszont troll választ ad, az csak magát minősíti, amihez előre gratulálok!

2016. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

#2 Ne már, te bejártad az univerzumot? 😏

"az intelligens élet formája humanoid, így humanoid formát fogsz ölteni."

Ilyet csak egy hülye ember tud mondani

"két energia mely kitölti a testet, nem ugyan onnan származik."

Ez meg mit jelent? Az energiádnak vagy tudom is én minek humanoid formája van? 😨 Tudod te egyáltalán mi is az az energia? 😩 [link]

"Mivel van egy élet ciklus, mely a tanulásról, tapasztalásról így, így addig maradsz egy adott bolygón, ameddig amit szerettél"

Szóval, ha akarom átugrok egy másik bolygóra? Ezt jó tudni. Neked szerintem nem élet ciklusod van, hanem havi. 😃

2016. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es, szerintem a lovak is elég intelligensek, meg még sok állat.
2016. szept. 5. 14:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Az újjászületés rejtett kivánságműsor!

Akik nyomorognak, azért teszik, mert nem akartak dollár-milliomosok lenni.

.

Ha tanulsz, következő életedben még okos is lehetsz.

2016. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
2-es válaszoló! mély tiszteletem a válaszodra! a többiek nem érdekelnek, ez így igaz ahogy írtad szó szerint. majd támadnak itt még a trollok, de intelligens ember nem vesz róluk tudomást ez biztos!
2016. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
...ez a +_- os kérdőjeles gyerek ez rosszul lenne, ha nem hablatyolna itt össze-vissza! szerintem olyan "lángész", hogy a reggeli tojásrántottát a saját fején süti me
2016. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok plusz mínuszos gyerek, azok a kétszínűségemet jelképezik, mármint genetikailag, te barom! 😓 Biztos vagyok benne, hogy te a következő életedben vonalzó leszel vagy valami ilyesmi. 😔
2016. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Genetikai kétszínűség, omg :'D Neked inkább a tudomány témakörben a helyed, előbb nem ártana tisztába tenned egy-két fogalmat...


Amúgy kérdező, ez nem így működik, hogy eldöntöm, mivé születek újjá, ez attól függ, hol tartasz a fejlődésben. És valóban, az állatok sokkal intelligensebbek néhány embernél (pl a genetikailag kétszínű (lol) embereknél).

2016. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Születésem óta vagyok kétszínű fekete és barna szemmel. Emiatt sem voltam sose népszerű. Azt mondták rám ijesztő vagyok és úgy csúfoltak, hogy kétszínű. 😥 Szóval a fogalom sajnos helytálló.
2016. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!