Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mennyire komolyan vehető az,...

Mennyire komolyan vehető az, ha valaki egy sztárt gondol ikerlángjának, és ezzel az ürüggyel mindenképpen szeretne ezzel az emberrel találkozni, ettől várva úgymond a bizonyosságot?

Figyelt kérdés

Nem akarok mutogatni, de van itt az oldalon egy ilyen ember, aki egy nálunk nem igazán ismert, de a hazájában pl. a legnagyobb lemezeladással rendelkező, és külföldön is (ugye nem nálunk) jelentős rajongóbázissal rendelkező énekest tart az ő ikerlángjának. Csak azért megyek részletekbe, mert nálunk a neve sokat nem mond, de nem is egy mezei Jóska a szomszéd faluból, akivel esetleg a távolsági buszon kacsinthatott volna, teszem azt, össze.

Mennyi realitása lehet ennek?


2016. szept. 15. 13:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy itt ezo rovatban merőben más reakciókkal találkozok, mint pl. mikor párkapcsolat rovatban derült fény az esetre... Mondjuk 3,5 az a 7milliárd ha párosával nézzük, csak halkan csendben jegyzem meg, de legyen az mondjuk 5millió, ez egy ritka esetnek tűnik, le is szúrták érte az illetőt amott, de látom itt nagyjából az a nézet, hogy kevéssé valószínű, de akár igaza is lehet. Persze rajonghat is, de ott már kapásból ez merült fel, pedig tulajdonképpen emitt ecsetelt pár dolgot (oda is belinkelték), hogy miért is gondolja ő ezt. Ha utánajárna az ember, mert immár nevesítve valóban a török énekesről van szó, ki tudja ő miben hisz, de a dalszövegeiben (bele lehetne menni melyiket írta ő, és amit mással\másokkal közösen, abból mennyi az ő saját része, ha az publikus lenne ilyen mélységében) fellelhetőek, most nem tudom idézni, de ha kíváncsiak vagytok megpróbálom, olyan részek, melyek utalhatnak pl. akár telepátiára ~ *hallod, hogy hívlak?* ill. reinkarnációra (ismétlem, ez most kútfőből, szegényes emlékek alapján) ~*ha ma este itt lennél (végig szeretkeznénk az éjszakát) meghalhatnék, és tudnám, hogy nem kell újra éljek*. Hogy saját magára hol vélt utalást találni, ő a megmondhatója, a magánéletüket nem ismerem.

Ezt csak érdekességképp fűztem hozzá.

2016. szept. 16. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem nagyjából a munkásságát (csak nagy vonalakban), szoktam néha bújni a szövegeit. Durva, de szinte meggyőzött a csaj, hogy akár igaza is lehet. Kétkedtem, de aztán beszéltünk priviben. Én olyan kíváncsi lettem, szinte én is várom, mikor fogja majd megkeresni, és fog-e történni valami :D
2016. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Találtam egy elég részletes írást Michael Jackson Ikerlángjától :) Bármi megtörténhet :)

[link]

2016. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Engedjük mar eleg szegeny Tarkant :D.
2016. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!