Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mennyire vehető...

Szerintetek mennyire vehető komolyan ez a dokumentumfilm?

Figyelt kérdés

Mekkora lehet az igazságtartalma?

Előbb nézzétek meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=ulFYRBdOyd0


Itt a dokumentumfilm:

https://www.youtube.com/watch?v=oR5fFGqeTm4



2016. jan. 14. 00:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Csak miután kiírtam vettem csak észre, hogy hasonló már ki volt írva...


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__7493..

2016. jan. 14. 00:38
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Én nem hiszek abban hogy földönkívüliek járnak ide. Ha így lenne akkor tegyenek közszemlére az emberiség számára bizonyítékokat. Lezuhant UFO-roncsot, ufonauta holttestet, stb.

De abban hiszek hogy a németek készítették a csészealjakat. Ami a mai napig titkos. Ha jártak volna itt idegenek, az már rég kiderült volna.

2016. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Sokan még akkor sem hinnék el, hogy léteznek földönkívüliek és látogatnak ide, ha döntő bizonyítékkal szolgálnának. Sokan csak azt hiszik el, amit a saját szemükkel látnak, bármiféle képre, videóra mondhatják manapság, hogy megszerkesztett, photoshoppolt.

Én személy szerint hiszek benne, habár még sosem láttam ufo-t a saját szememmel. De logikusan végiggondolva, elég nagy esély van rá, hogy léteznek, hisz oly sok minden van, amit még most sem tudunk nem hogy a Földről, ahol már évezredek óta élünk, hát még az univerzum távolabbi pontjairól, ahol még sosem jártunk, és egyhamar valószínűleg nem is fogunk eljutni. Minden esetre túl sok a titkolózás, a kétes bizonyíték, és túl sok minden vág egybe. Sokan őrültnek tartják azokat, akik pl arról mesélnek, láttak ufo-t vagy elrabolták őket, pedig köztük számos magas végzettségű, fontos szerepet betöltő ember is van (pl katonák, rendőröük), akiknek a vallomása amúgy is sokkal perdöntőbb, mint egy civilé.


Én amúgy azt is érdekesnek találom, hogy ha nem léteznének földönkívüliek, akkor honnan jött az a tipikus kinézetük? A szürke bőr, nagy szemek, alacsony testalkat stb.. mert ha ezt is logikusan végiggondolja az ember, elég sokban hasonlítanak ránk, de mégis különböznek. A különbség pedig szintén logikusan magyarázható: valószínűleg annak az eredménye, hogy sok időt töltenek az űrben. Hisz a bőrük azért vált szürkévé, mert rég nem látott napot, a szaglásukra az űrben nincs szükségük, ezért orruk szinte teljesen összezsugorodott; látásukra viszont annál inkább szükségük van - ezért a megnagyobbodott szem. A fejük is sokkal nagyobb, mint az emberé, hisz agyuk valószínűleg sokkal fejlettebb. Lehet, hogy valamikor, évezredekkel vagy évmilliókkal később mi, emberek is így fogunk kinézni.


De amúgy számos bizonyíték van még abból a korból, mikor még nem léteztek képszerkesztő programok, érdemes őket megnézni: [link]

2016. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Igen, a kis szürke emberkéket Asghardoknak hívják, de sajnos alig maradtak.

Komolyan, milyen már az, hogy értelmes intelligens Földön kívüli élet csak olyan formában képzelhető el, mint amilyen az ember. Kicsit sem ordít belőle az egoizmus és önnön valónk maximális túlértékelése. Egy végtelen univerzumban végtelen sok különböző kinézető életforma létezhet, és nem követelmény, hogy az űrutazáshoz humanoid kinézet társuljon.

2016. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!