Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudom magamra szabadítani...

Hogy tudom magamra szabadítani a szellem világot, halottakat, démonokat? Mivel lehet kapcsolatba lépni velük vagy provokálni őket?

Figyelt kérdés

Szeretnék hinni benne...

Most nem azt kérem, hogy átkozzatok meg, mert abból nektek lenne a legnagyobb bajotok. (ha romokba heverne az életem sem volna bizonyíték a szellemekre).

Látni akarom őket és értelmet találni az egészben. Bizonyítékokat.


Néha már azt gondolom, hogy félnek tőlem, vagy egyenesen menkülnek...

Ki lehetek én? Ha nem tudnám, hogy az emberek 99% nem lát szellemet, azt hinném, hogy az antikrisztus és ezért menekülnek...

De ennyien nem lehetünk gonoszak :D



2015. ápr. 12. 22:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Majdnem válaszoltam a kérdésre, mert senki nem írt. Pedig azt sem tudom, hogy mit válaszoljak.

Olyan furcsa vagyok.

Ma 3x meg akartam nézni valami és menet közben többször kiment a fejemből :D

2015. ápr. 12. 22:55
 2/15 anonim ***** válasza:
fekügy le oszt aluggyá sátán, holnap kemény napod lesz.
2015. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Szellem vilag nem letezik, a halal utan ugyan az van mint az elet elott!

Csend,beke,nyugalom!

2015. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ozmium42 ***** válasza:
79%

Márt tudhatnád, Lucifer, te is olvasod az Ezotéria topicot.


Szellem világ? Szerinted mit jelent ebből a szellem? Mit nevezünk általában szellemi képességnek? Mije fogyatékos a szellemi fogyatékosnak? Szerintem az agya, az elméje. Mi akkor a szellemvilág? Hát gyakorlatilag a fantázia. Hogyan tudod magadra szabadítani? Vegyél csak példát a valláskárosultakról. Szugerálják magukat, rettegnek, várnak, koncentrálnak, és minden rezdüléstől, zörrenéstől rájuk jön a frász. Őket tényleg kísértik a szellemvilág lényei, de csak a fejében, mert ő hozta létre őket. Szellemvilág = kitalált világ.

2015. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy hazugság és betegség az egész.

De gondoltam próbálkozom, hátha tévedek...

2015. ápr. 13. 00:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Aggódom valaki miatt. Nem szeretném, hogy a rohadt ezó tönkretegye....
2015. ápr. 13. 00:47
 7/15 anonim ***** válasza:

én gyorsan hívnék egy orvost, azzal kezdeném mégmielött ki nem tekered a szomszéd macskájának nyakát!

Vigyázz mert ez már egy jel az őrületre!

2015. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia, tegnap egy kicsit modortalan voltam, de szertnék segíteni neked miután látom, hogy érdekelt vagy az ezotériában. Nincs más teendőd mint baumax téglával ütögetni a fejed, amíg szellemileg sérült leszel, aztán meg látni fogod még az unikornist is :D
2015. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Könnyebb úgy segíteni valakin, ha értem.

Az okkult dolgoktól meg nem félek. Nekik kell tőlem.

2015. ápr. 13. 09:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig félned kéne
2015. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!