Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Talán átok ülne rajtam?

Talán átok ülne rajtam?

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem minden tönkre ment:

-elveszítettem minden barátomat

-mindenki utál

-valaki állandóan csesztet

-utálnak a tanárok

-a szüleim ki vannak akadva

-a testvérem kitagadott

-mindenki elárul

-senkire sem számíthatok

-magányos vagyok

Mit tegyek?Talán átok ül rajtam?



2014. febr. 6. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nagyon sokan elmondhatják magukról.Nem benned lehet a hiba.Ez a mai Világ ilyen hülye!
2014. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tami te vagy az?
2014. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

- Miért veszítetted el minden barátod?

- Miért utálnak?

- Miért csesztetnek(bár ennek valószínűleg a 2-es pont a forrása)

- Miért utálnak a tanárok?

- Mi miatt akadtak ki a tanárok?

- Miért tagadott ki?

- Miért árulnak el?

- Miért nem számíthatsz senkire?

- Itt nem teszek fel kérdést, a fentiek tükrében. Most elmondom, hogy nem gonoszkodni jöttem, se trollkodni, csak segíteni próbálok(ha szeretnéd, válaszolhatsz privátban is).

2014. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erika tevagy az?
2014. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Jóska te vagy az? :DDD bocsi

Egyébként hogy adjak érdemleges választ is: talán gondolkodj el magadon, hogy TE mit teszel, milyen vagy, ami miatt ezt alakult ki körülötted. Válaszolj magadnak a következő kérdésekre:

- Mi az ami miatt elveszítetted a barátaidat? És ennek tükrében: valóban igaz barátok voltak?

- Miért utál mindenki? Hogyan fejezik ezt ki? Nem lehet, hogy olyan dolgot tettél, ami okot ad nekik erre? Miben nyilvánul ez meg? Nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak?

- Mivel csesztetnek? Nem lehet, hogy ezt is kiprovokálod, esetleg ezt is beképzeled magadnak? Nem lehet, hogy minden segítséget csesztetésnek gondolsz?

- Miért utálnak a tanárok, ez miben nyilvánul meg? Ismét: nem lehet hogy beképzeled magadnak? Nem lehet, hogy rossz vagy a suliban (nem tanulsz, állandóan késel, visszabeszélsz, stb.) és emiatt nem szimpatizálnak veled? Ez is mind rajtad múlik.

- Min akadtak ki a szüleid? Mit tettél, hogy kiakadtak? Ez is csak saját magadon múlik. Jó gyerekük vagy?

- Miért tagadott ki a testvéred, mi volt az oka? Hogyan tudnál változtatni ezen? Te jó testvére vagy-e?

- Miben árultak el? Valóban elárultak-e vagy megint csak rosszul értelmezed a segítséget?

- Miért nem számíthatsz senkire? Megbízol másokban? Te segítesz másoknak? Teszel-e azért, hogy megbízzanak benned?

- Miért vagy magányos? Teszel-e azért, hogy ne legyél az? Ismerkedsz másokkal? Kedves vagy, barátságos vagy? Próbálod kiérdemelni a barátságot? Jársz társaságba?


Ezekre válaszolj magadban, és meglesz a kérdésedre a válasz.

2014. febr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy ül rajtad átok. Csak kamaszodsz. Minden kamasz így érez.
2014. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem átok. Az hogy átok, eleve nem létezik. A környezet, a mai világ ennyire romlott, a benne élő legtöbb emberrel együtt. Amit tehetsz, hogy megpróbálsz sz*rból várat építeni, és talpra állni.
2014. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez depresszió.

Csak a szeretet és elfogadás gyógyithatja meg, keress vkit (tipikusan egy szakembert) akit szerethetsz és újra vidám, lelkes leszel, akkor látják majd rajtad a vidámság erejét és nem fognak csesztetni/cserbenhagyni sem. A szakembereket arra képezték hogy ezt megtehessék, csak hinned kell bennük és elfogadni a módszerüket, mégha nem is érzed tökéletesnek. sok sikert

2014. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az előttem lévők mindent elmondtak. Szerintem rájuk nyugodtan hallgathatsz. Én ugyanazokat tanácsolom amiket leírtak. Gondold át, majd kezd újra az életed... : )

(Sok sikert!!!)

2014. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem csak atok lehet az oka, hanem a hetediziglen is.


Ket szemelyt ajanlok neked segitsegul.


Az egyik, Hajdu Laura, lelekgyogyasz, lato:


https://www.youtube.com/watch?v=f4WomkggyNc


A masik, Kassai Csilla, motivacios trener,lelekgyogyasz:


https://www.youtube.com/watch?v=8kYzHhWqEu8


Minden jot!

2014. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!