Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek milyen magyarázata...

Szerintetek milyen magyarázata lehet annak, hogy utóbbi párkapcsolataimban sorban olyan lányt "vonzottam be (? ) ", akinek olyan betegsége van, ami hosszú távra problémákat jelent majd?

Figyelt kérdés

Gondolok most itt leghétköznapibb magyarázattól a legelvontabb, karmikus magyarázatra is (nem véletlenül írtam ide).

(Ilyenekre gondolok, mint cukorbetegség, asztma, koraszülés miatti szívelégtelenség és gyenge immunrendszer)

Lehet, hogy valami sorsfeladatra, megoldandó személyiségfejlődési feladatra hívja fel a figyelmemet az "élet"?

Vagy csak simán túl sok a beteg fiatal napjainkban? Valamiért kiszúrom őket?


Néha az az érzésem van, hogy ez nekem valami sorsszerű dolog lehet.



2016. nov. 3. 12:32
 1/6 Fish1 ***** válasza:

A gondolatainkkal vonzzuk be a dolgokat és embereket, szóval szerintem elsősorban azon gondolkodj, vajon milyen gondolatod a gyökere ennek. Félsz attól, hogy betegségekkel rendelkező embereket vonzol be?

Amúgy a krónikus betegségek is gyógyíthatók :)

2016. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A magyarázat egyszerű:

ha úgy van, ahogy írtad és te "vonzottad be" őket, akkor bizonyítottad magadnak a vonzás törvényét...!

Hiszen gondolati parancsaiddal őket kényszerítetted magad mellé!

2016. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy közös előző életetek volt, vagy előző életedhez kapcsolódik valamilyen hosszú távú betegség. A felmerülő dolgokra általában nem kell egyből vagy egyáltalán nem kell előző élethez visszanyúlni.


Valamit tanít neked az élet. Most a jelenlegi párod segít a tanítás megértésében. Lehet a filozófiája ami segít neked, lehet a nehéz helyzete, lehet más. Figyeld meg milyen érzéseket vált ki belőled találkozni vele, vele lenni, összeveszni, kibékülni, ilyesmi. Mi az amit behozott az életedbe mit adott neked, te mit adsz neki.


Ez nem egy olyan dolog ami szerencsétlenség amit te jól bevonzottál magadnak. Ez ennél árnyaltabb. Minden nehézség az életben segítHET(!!!) valamit megtanulni.

2016. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp így igyekszek hozzáállni én is, ahogy előző hozzászóló is írta.

Milyen érzéseket vált ki belőlem? Érdekes kérdés:

Vegyeset. Életem párja vs. Úgysem működne.


Amúgy tegnap egy plutó retrogádban (ha mond valamit ez a paraméter a személyes asztrogrammomból) találtam rá valami válaszra, ami olyasmire utal, amire a kedves előző hozzászóló is utalt, csak hosszasan kifejti.

2016. nov. 9. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Magam is úgy tapasztaltam, hogy az életünkben tapasztalt "sorsszerűségek" 99%-ban a jelen életünkből fakadnak, és csak kb. 1%-ban a karmánkból. (Pontosabban ez is a karma része, hiszen EBBEN az életben EZ a feladatunk, amivel dolgunk van.)
2016. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egészségügyben dolgozol?

Komolyra fordítva, szerintem a mostani huszonéves generáción (és az alatt), nagyobb számban előjönnek a

civilizációs betegségek.

Nagyvárosi barátnőid voltak? (A légszennyezettség, mozgáshiány, folytonos rohanás és stressz hozzájárulhatnak sok probléma, megbetegedés kialakulásához.)

2017. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!