Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem? :o (rövid kérdés...

Szellem? :o (rövid kérdés hosszu leírás)

Figyelt kérdés
Van mikor hirtelen léhul a levegő s elkezdek fazni ez meg nem is olyan para dolog ilyenkor valamiért nehezebben lélegzek aztán jonnek a para dolgok erzem h figyelnek ilyenkor általában csak a telefonra próbálok koncentrálni általában lépteket hallok de megpróbálom bebeszélni magamnak h csak képzelődők a tegnap este viszont egyedül voltam... Nagyon nagyon féltem nem tudtam aludni csak néztem a tvt es filmeket a telefonomon éppen a könnyű nőcske cimu filmet néztem korubelul a vegenel tartottam mikor dünnyögést hallottam vagy lépteket nem tudom aztán sirast nagyon hangos sirast teljesen mitha melettem sirtak volna de a hang a spájzból jött nagyon megilyedtem nem mertem moccani egy 10 perc múlva mar elegem lett es hangosan ordítottam h hagy beken menj el berohantam a wcbe mert mar nagyon kelett pisilnem es istenhez imádkoztam pedig nem hiszek benne aztán eszembe jutott erzsike neni a szomszédunk akivel nagyon joban vagyok es nagyon kedves a wc ablak pedig pont az o udvarukba nyílik (nincs nagy udvarok) a hálószoba ablakuk meg mindig nyitva van elnéztem kiabalni h segítség par perc múlva nyikorgást hallottam megnyugodtam mert tudtam h erzsike neni ajtaja nyílik mindig panaszkodik a férjenek h olajozza mar be hirtelen meghalottam erzsike neni hangját a siras hirtelen abba maradt es lépteket halottam vártam h nyeljen el a fold erzsike neni mondta h nyugodjak meg biztos csak bekepzelem magamnak de mikor a kilincs mozgott tudtam h nem lehetetlen hajnali 3 óra volt erzsike neni azt mondta felhívja a szüleim akik dolgozni voltak battyam meg bulizni nagyon féltem es azon gondolkoztam mivan ha attjott az ajtón elkezdtem bogni mikor meghalottam battyam hangját es felugrottam azt mondta engedjem be en meg nem akartam féltem h nem o lesz ott de végül erőt vettem es kinyitottam sirva öleltem meg sokkos elmeséltem mi volt es az oleben aludtam el kb 5 korul reggel arra ébredtem h a lában fekszek vagyis nem reggel hanem 13:xx kor

#szellem #démon #lidérc #remélem nem lesz többször
2016. okt. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
A végét nem nagyon értettem! De nem hiszel Istenben? Akkor el is hiszem hogy minden félét k épzelsz magadban... Meg is érdemled!
2016. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Készíts hangfelvételt... én szívesen meghallgatom. Aztán, ha én is hallom a hangokat, akkor ketten fogunk rettegni :)

Az első válaszolónak, meg ne higgy, biztos valami hitterjesztő. Abban hiszel, amiben akarsz...

2016. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

#1 "Meg is érdemled"

Ez a rideg kijelentés igazán mutatja, mennyire vagy keresztény...

2016. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Egyszer halottam azóta nagyon parazok remélem nem hallom soha tobbet
2016. okt. 9. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem hogy hány éves vagy? csak mert a sztoribol en olyan 12-14 évesnek tippelnélek az meg furcsa hogy egy 12-14 éves gyereket egyedül hagynak otthon éjszakára.
2016. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Mindaddigamignemhasználszírásjeletérezniisfogodezt!

Kommentelők részére lefordítva:

Mindaddig, amig nem használsz írásjelet, érezni is fogod ezt!

2016. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. 13 vagyok es elég önálló szüleim ezért nyugodt szívvel hagynak itthon egyedül es nem azért mondom ezt h rosszfenyben tüntessék fel a szüleim de ok bíznak bennem ebbe nem lehet semmi rósz dolog
2016. okt. 10. 16:40
 8/8 anonim válasza:
Kereszt az ágy főlé!
2016. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!