Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetseges hogy en az elozo...

Lehetseges hogy en az elozo eletemben mar voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
meg ebben az eletemben sose volt baratnom es nem voltam meg szerelmes se, megis tudom milyen erzes szerelmesnek lenni at tudom erezni mintha mar megtortent volna regen, tudom milyen erzes lehet hiaba mondjak masok hogy te nem tudhatod. nem tudom hogy lehetne ezt megfogalmazni mintha mar ateltem volna ezt regen. letezik hogy elozo eletemben boldogan eltem egy növel???

2016. nov. 12. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen voltál.
2016. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Ukrán front,Brexit,Trump,világszerte felkelések vannak és te a világ szinte minden tudását tartalmazó internetet arra használod,hogy megkérdezd voltál-e a szerelmes.Erre a kérdésre tényleg egy komoly választ vársz?
2016. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
és ráadásul ha ez nem lenne elég,azt kérdezed,hogy az előző életetben voltál-e?Keres inkább a neten valami macskás videót....
2016. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
2-es válaszoló! had kérdezzem már meg, hogy te egyáltalán az elvakolt politikai beállítottságodtól tudod hogy milyen oldalon jársz it?? mert szerintem nem!... és még tetőzöd is egy idióta válasszal! kezeltesd magad minél hamarabb!!!
2016. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát elég valószínű. :D
2016. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
vajon kit kell kezelni?aki a világ nagy dolgaival foglalkozik,vagy aki arra keres választ,hogy volt-e az előző életében szerelmes,mert most nem az,de tudja milyen érzés lehet?
2016. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
azt irok ki amit akarok, ha nem tetszik lepj tovabb, latszik hogy nincs semmi eleted, fogadok még anyud is utál.
2016. nov. 13. 11:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy miből látszik,hogy nincs életem,vagy hogy az anyum is utál.Valószínűleg ezt a tudást is az előző életetből hoztad.+nem mondtam,hogy nem írhatsz amit akarsz,de akkor én is megírhatom a véleményemet.
2016. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 2


Semmi gond azzal, ha téged az ukrán front, a Brexit,Trump,stb. érdekel, meg azzal sem, ha úgy érzed, hogy a a neten írt hozzászólásaiddal bármi módon hozzá tudsz járulni "a világ nagy dolgaihoz", de ez itt a "reinkarnáció és karma" rovat. xD


Egyébként a párkapcsolatok / gyereknevelés / fogamzásgátlás / lakberendezés / természettudományok / pénzügyek / szexualitás stb. rovatokban is számon szoktad kérni, hogy valaki nem világpolitikával kapcsolatos kérdést tesz fel?

2016. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem kell hozza nagy esz hogy rajojjunk eleted sincs, ha lenne nem itt kotekednel.
2016. nov. 13. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!