Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akarok mostanaban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok mostanaban minden pasival osszejonni? Lehetseges, hogy amiatt mert az, akibe szerelmes vagyok nem viszonozza?

Figyelt kérdés

Barhol meglatok egy helyes pasit egybol elkezdek kepzelodni, hogy milyen lehet vele jarni, szexelni stbb. Anotalkon is egyre tobbet vagyok es mar rengeteg fiuval beszelek facebookon is, es annyira jol esik, de kozben megse, mert nem Vele beszelek. Nemtudom mintha ilyen ismeretlenekkel akarnam betolteni az uresseget vagy nemtudom.

(Lefekudtem amugy a sraccal, nekem o volt az elso, szoval lehet az is kozrejatszik)

Volt mar valakivel ilyen?



2016. aug. 7. 18:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is sok sráccal elképzeltem mindenfélét, de csak fantázia marad :) 25L
2016. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vszínűleg igazad van, azt a negatívat amit okozott benned, mások kedvességével próbálod képletesen és szószerint képzeletben betömködni><
2016. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Annyiban egyezik a sztorink, hogy egy sráccal elveszítettem a szüzességem, én ragaszkodni kezdtem hozzá, de neki más kellett. Én viszont egyelőre senki mással nem tudom elképzelni a szexet.
2016. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
óriási szeretet hiányod van
2016. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3-as, haha az enyem rosszabb, a sracnak baratnoje van raadasul, es csak azutan tudtam meg hogy elvesztettem vele😪
2016. aug. 7. 18:48
 6/11 anonim válasza:
Nem tudom, ezen mi a vicces, de nem tudod a teljes sztorit. Elég buta lehetsz, ha ilyennel akarsz versenyezni, hogy neked rosszabb.
2016. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szomoru hangsullyal gondoltam azt a haha-t:)

Nem akarok versenyezni:D

2016. aug. 7. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen korszakom ,hogy na a buszon fantáziáltam a buszsofőrrel,hogy mekkora lehet neki,meg hogy hogy dug.a meg,de ez csak fantázia jellegű.
2016. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan.es kűr*@ szar érzés :(
2016. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!