Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 évesen lehetséges, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen lehetséges, hogy szerelmes legyek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez csak egy hosszan tartó (kb. 14 hónapos) fellángolás, vagy már lehet valami köze a szerelemhez.

2016. okt. 22. 18:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Termeszetesen nem lehetetlen, hogy ismerkedsz az erzessel, foleg a te genaraciodban. Ha korabban ero tipus vagy akkor lehet hogy tenyleg szerelmes vagy, bar altalaban ennyi idosen ez el szokott mulni.
2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem korhoz kötött.

Persze, nyilván másként éli meg mondjuk egy 10 éves, meg másként egy 40 éves, de a szerelem akármelyik korban kialakulhat. Én életemben először óvodás korban voltam szerelmes. :)

2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglepően gyors választ! Az, hogy korán érő vagyok, szerintem (mindennemű egoizmustól mentesen) valószínűleg igaz.
2016. okt. 22. 18:08
 4/13 anonim válasza:
aha
2016. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezt úgy hívják, hogy gyerekszerelem. Szép, aranyos, de elég rövid életű, és ha azon ritka esetek közé tartozik amikor a felek össze is jönnek, max.2 évig fog tartani.

És csak hogy tisztázzuk. Tudod mi a különbség a vonzódás, tetszés, fellángolás és a szerelem között?

2016. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha tudnék köztük vonni egy körülbelüli határt, valószínűleg nem tettem volna fel ezt a kérdést.
2016. okt. 22. 18:39
 7/13 anonim válasza:
45%
Persze,hogy lehet. Én is annyi vagyok és bármilyen hihetetlen,volt pár két pasim. A másodikkal idén volt. 7 hónapig jártunk. Nagyon szerettem,de dobtam,mert elmúlt. Most újra vagyok valakibe,akit tiszta szívemből szeretek. Semmi sem lehetetlen;)
2016. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem rengeteg ismerősömnek volt már kapcsolata. Néhányan két napot is kibírtak egymás mellett. :D
2016. okt. 22. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat megint más dolog. Arra még 12 évesen éretlen vagy. Amúgy meg mit csinálnátok amire barátokként nem lennétek képesek?
2016. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A kérdés jogos... rossz kategóriába helyeztem a kérdést. Viszont - hogy válaszoljak is rá valamit - ez az óvodás felfogás a fiú-lány barátságról teljesen lehetetlenné teszi azt, hogy egy fiú két szót váltson egy lánnyal (vagy fordítva), úgy, hogy nem lesz belőle ,,botrány".

Ha viszont nem csak barátságról van szó, az már más történet.

2016. okt. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!