Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A múltkor megpróbáltam démont...

A múltkor megpróbáltam démont idézni, és szerintem sikerült, de nincs még ebben tapasztalatom, valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Azóta néha furcsa neszeket hallok és néha egészen beszédszerűt, amit nem lehet érteni, tárgyak amiket biztos, h nem mozdított el senki kerülnek más helyre, és sokszor van rossz érzésem csak úgy spontán.... Mi történhetett?
2013. okt. 25. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
wáow. Te is kezdő vagy? Én még eddig sem jutottam el... Egyenlőre fejlesztem magam... Meg hát az is benne van hogy egy félős nyuszi vagyok. Kit idéztél meg? Ha van kedved privátban írhatsz. Egy csomó dolgot olvastam...
2013. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszerűen megőrültél. Néha történik ilyen. Szerinted ha léteznének azok a nagy hatalmú démonok, akkor úgy ugrálnának, ahogy az emberek fütyülnek?

...

2013. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden hülyegyerek meg tudna idézni démont a szobájában, akkor térdig járnánk a démonokban. Ne áltasd magad.
2013. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is Megpróbáltam egy vörös hajú démont Megidézni, a buszon találkoztam vele és elkértem a telefonszámát de sajnos mennie kellet a busszal de megbeszéltünk egy találkozót és majd kiűzöm belőle a gonoszt, nem menekülhet. xDDD
2013. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
menjél inkább templomba, és ne ilyen dolgokon járjon a fejed ennyi idősen.
2013. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös:Pont azokhoz menyen akik tanitják hogy vannak démonok?

Jaj néhányak gondolkodásán jókat röhhögök *-*

2013. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jóhogy emlékeztetsz, én megakarom idézni luciferkét meg a spanjait holnap. Milyen anyagot szívjak hogy sikerüljön az idézés?
2013. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Szerintem sikerült" . Ha azt se tudod h minek kellene történnie, akk ne próbáld meg mégegyszer, mett ha mégis sikerülne, akk biztos h nem kerülsz ki jól.. amit írtál arról meg annyit, h max meghallott egy szellem, h meg akarod idézni, és azért van ott, már ha ott van
2013. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A spontán rossz érzés lehet ilyesmi, mindenkiben vannak, habár a démonokra én kb csak egy energia mintaként/minőségként tekintek.


Óvatosan ezzel. Jó ha magtanulod felismerni magadban, akkor jobban tudsz bánni vele. Nem tudom milyen módszer alkalmaztál, de ez ez magadba idézésnek hangzik, invokationnak.

2013. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Anna2013 válasza:
Egyszerűen nem kell több horror filmet nézned.Ilyesmi szarokkal pedig nem jó babrálni,mert nagyon csúnyán megütheted a bokád!!!!! Ja + a szkeptikus emberek ilyesmi hallatán hülye bolondnak fognak nézni szerintem ezt te se akarod és sajnos olyan világot élünk ahol a hozzád hasonlókat ki közösítik.Szóval hagyd a francba,ha meg tényleg ennyire parás vagy vannak olyan spiritiszták akik ingyen elmennek hozzátok és felszentelik a házat,hogy elűzzék a gonoszt.
2013. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!