Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valaki segítene ikerlélek...

Valaki segítene ikerlélek témában?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, megtaláltam az ikerlelkem, ez 2 éve történt és eléggé felkavarta az életem. Valaki, aki szintén megtalálta (és ebben biztos) vagy jól ért ehhez a témához segítene nekem? Én nem vagyok biztos, hogy őt találtam meg, de ha igen, akkor sem tudom, hogy kéne kezelnem a helyzetet... (Privátban kifejtem bővebben)

2016. dec. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem az ikerlángom hagyott el 6 év után.
2016. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lin71 ***** válasza:

Nem annyira értem, mi ez az ikerlélek dolog, az elveszett, elvesztett ikerről szóló történetek mások, ott családállítással lehet megoldani a dolgot.

A féliker (a túlélt iker, aki életben maradt) egész életében az ikrét keresi, azt a kapcsolódást szeretné visszahozni, ami az anyaméhben volt.

A téma jó, de családállításra ne menj kóklerhez, csak szakemberhez, ha érdekel.

2016. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem arra gondoltam, amit te mondasz. De köszönöm a válaszod :)
2016. dec. 6. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberi elme igencsak torzít ebben a kérdésben. Nem hiszem, hogy ebben a világban ki tudnánk jelenteni bárkiről, hogy ő az ikerlelkünk - maximum nagyon sok év után.

Sok emberrel érezhetünk életünk során speciális kapcsolódást. Úgy vélem, ők valóban fontosak valamiért a fejlődésünk szempontjából, de nem feltétlenül azt jelenti, hogy ikerlélekre találtunk.

Nem törvényszerű, hogy az adott életünkben találkozunk egyáltalán az ikerlelkünkkel, vagy ha mégis, akkor lehet, hogy simán elmegyünk egymás mellett, vagy felszínes kapcsolatban maradunk vele. Az is lehet, hogy ebben az életben éppen a testvérünk, vagy a gyermekünk, vagy valamelyik szülőnk az ikerlelkünk.

Az ikerlélek-dolognak sok élet távlatában van jelentősége: amikor a lelkek az egyéni fejlődésük útján megérnek arra, hogy harmonikus kapcsolatba kerüljenek valakivel a fizikai síkon, akkor alakul ki ikerlélek-kapcsolat. Én ezt feleslegesnek tartom kutatni, mert a fizikai síkon nem a lélek szemével látjuk a dolgokat, hanem nagyon is gyarló, emberi módon. Hajlamosak vagyunk még a pillanatnyi fellángolásoknak, vagy a torz kötődéseinknek is hatalmas spirituális jelentőséget tulajdonítani. Közben meg lehet, hogy elmegyünk a valódi ikerlelkünk mellett, mert kapaszkodunk valakibe, akinek a fejlődésünk egyetlen állomásán van jelentősége. A karmikus kapcsolatokat nem kell "kezelni". Kezelik azok magukat. Ha nem most, akkor majd a következő életben. Vagy az azután következőben.

2016. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megállapítható de ez nem igen számít.

Írj privátot, akár kifejtéssel, akár csak kérdéssel s segítlek.

2016. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!