Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek igaz lehet amit...

Szerintetek igaz lehet amit feltételezek én és még sokan másoké hogy a férfi lelke benne van? Esetleg van értelme ilyen helyzetben regressziós hipnózisnak hogy kiderüljön? Vagy bármi tanács?

Figyelt kérdés

Barátnőmről lenne szó igazából...Három évvel ezelőtt otthon elájult,de azt mondja látta magát kívülről meg nagy fényt és valami furcsa érzéseket érzett,mégis hallotta hogy én közben szólítgattam.Normális esetben ha az ember elájul nem érzékel semmit maga körül...A szeme fenn akadt,mint aki meghalt,a bal karja és lába pedig befeszűlt.Ez tartott 1-2 percig.Az érdekes az az egészben,hogy az időpontban amikor ő elájult,meghalt egy ember(hozzá teszem barátnőm ismeri de csak képekről,videókról) egyébként sosem találkoztak,sosem beszéltek egymással,tehát igazából nem ismerik egymást.Ez az ember férfi és ugyanabban a világ másik pontján meghalt...Az ájulás utánra rá két hétre olyan lett mint akit kicseréltek...Senki sem ismert rá,mindenki azt mondta megváltozott teljesen(szerintem is) nagyon is.Addig zárkózott,csendben,fagyos,kimért és érzelemmentes lány volt,nem tudott kapcsolatot létesíteni senkivel,nem mert semmit csinálni...Hobbija sem volt semmi.Ezekután egy vidám,nagyon nyílt ember lett,komoly hobbijai lettek(autók, tengerbiológia,sportok) mindegyik az ami annak a férfinak,másképp beszél,másképp reagál,mozog.Extrém sportokat akar űzni,kipróbálni olyat amire régen azt mondta soha(ejtőernyőzés,bungeejumping stb) olyan dolgokat tud az óceánokról és az élővilágukról amit csak komoly tengerbiológusok tudnak és sosem olvasott ezelőtt utána ilyeneknek,míg ez a férfi ilyen szakmát végzett...Azóta olyan zenét hallgat ami abban az időben volt menő amikor a férfi fiatal volt.Ráfogták hogy epilepsziás(születése óta de csak most jött ki az orvosok szerint) szedett rá egy évig gyógyszert,aztán magának elkezdte ez alatt az egy év alatt csökkenteni.Ma már egy tablettát szed és nem volt azóta sem elájulása csak akkor egyszer.Ugyanabban az időben,órában,napon mikor a férfi meghalt.

Oda vágyik ahol ő lakott,abba a városba,azt mondja ismeri a várost,tudja ki a szomszédja a férfinak és hogy tudja merre lakik...Megjegyzem sosem jártunk ott mert Amerikában van,óceán közelben sem voltunk sosem.A szüleit is kérdeztem de ők is alig ismernek rá...Másképp öltözik (női verzióban ugyan de úgy mint az a férfi) és azt mondja neki ebből semmi sem tűnik és tűnt fel csak mi vesszük észre az egészet kívülről.Tehát 360 fokban változott meg két hét alatt ami lehetetlen normális esetben.Mindnekivel barátságos,beszélget...Kérem csak komoly válaszokat írjanak és/vagy ha van itt olyan aki ért ehhez nagyon sokat tudna segíteni!



2016. dec. 25. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem kitaláció.
2016. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
360 fokban változott meg? :D Az azt jelenti, hogy semmi sem történt vele.
2016. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem.
2016. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes..
2016. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi történt, hogy a roham az agyának azt a részét érintette, ami befolyásolja a személyiségét.
2016. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orvosilag kivizsgálták? A tünetei alapján áteshetett egy epilepsziás rohamon, vagy egyfajta agyérgörcsön (TIA). Ha szervi oka nincs, érdemes pszichoterápiával megvizsgálni, ilyen esetekre a regresszió (visszamenetel megváltozott tudatállapotban a roham idejére) jó megoldás lehet. Mivel az a pasi a világ más pontján halt meg, a "megszállás" lehetőségét kizárnám.
2016. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"tudja ki a szomszédja a férfinak és hogy tudja merre lakik"


Igazából közelebb kerülnénk a válaszhoz (talán), ha ezeket lehetne igazolni. Gondolom ennek az információnak nem volt birtokában az esemény előtt.

2016. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy film storyjának megfelel, de így ebben a formában, köszönjük, de nem! Több ok miatt is, de biztosan van, aki issza a szavaid...
2017. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

arkadiafenyei.hu


Találsz telefonszámot. Ők meg tudják mondani, van-e rajta elhalt lélek, és le is tudják venni. Keresd őket bizalommal.

Kérdés, hogy jó lesz-e az a barátnődnek, vagy sem. Mindenre emlékezni fog.

2018. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!