Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme még ennek?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok. Van egy hölgy, akivel immár 4. éve vagyunk úgy, hogy együtt jártunk, egy évig együtt is éltünk, viszont egy nagyobb veszekedés következményében szétváltunk. Ez másfél hónapja volt. A veszekedés az volt, hogy mentem volna külföldre dolgozni egy időre és Ő azt mondta, hogy akkor legyen vége. Viszont a külön töltött idő rávilágított arra, hogy nekem Ő sokkal fontosabb, mint egy külföldi munka. Inkább szenvedek itthon 130 ezres keresettel, de azt Vele tehetem.


A probléma az, hogy neki ez idő alatt volt egy másik, alkalmi partnere (ami igazából nem gond, mert úgymond joga volt hozzá, lehet én is megtettem volna, ha úgy alakul, hogy van rá alkalmam. De kb. nem mozdultam ki a lakásból, csak melózni. Amúgy itthon pörgött az agyam). Aki többet akar Tőle, de Ő elvileg nem akar a sráctól semmit. Viszont bennem nem tud az után bízni és hinni nekem, hogy másfél hónapja külföldet választottam. Most randizgatunk, próbálkozunk, mindketten szeretjük egymást, de Ő nem tudja eldönteni, mi lenne a helyes, mert fél, hogy ez újra megtörténik. Én viszont érzem, hogy Ő fontosabb nekem bárminél, bárkinél. Viszont olyan kétségeim vannak, hogy akivel viszonya volt, elég közel laknak jelenleg egymáshoz, és mivan, ha mégis történik valami... :/


Tanácstalanok vagyunk, mindketten. Mert szeretjük egymást, de a bizalmunk megbicsaklott egymással szemben. Pedig egy 4 éves kapcsolatot nem kéne veszni hagyni.


Valaki tud segíteni?



2015. aug. 6. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis amíg külföldön voltál, összejött egy másik palival mindenféle gondolkodás, szerelmi bánat nélkül?

Hát akkor kb ennyire szeret Téged ez a nő, nem hinném, hogy érdemes lenne rá időt fordítani.

Azonkívül rengetegen élnek külön külföldi munka miatt, ez csak egy ürügy, hogy lapátra tegyen.

Úgy ugráltat, ahogy neki tetszik, és látja, hogy csinálod is.

Ne csinálj magadból teljesen hülyét, állj a sarkadra, és ne teperj annyira utána. Kicsit érezhetné ő is ugyanezt...

2015. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként először az tűnt fel, h kb ennyire tart ki melletted.. Nem elég, h nem ajánlotta fel, h esetleg együtt vágjatok neki, de még azt sem tolerálta, h te kimenj. Mindezek fejében ezalatt a külön töltött idő alatt valaki más már alá is pakolt.


Azért egy nő érzelmesebb (már ha igazán szereti a pasit ennyi év után.. nem jellemző, h becsúszik cs úgy egy alkalmi partner vigaszképp)


Szóval én a te helyedben elvállalnám ezt a külföldi munkát, hagynám a nőt a francba, mert aki ilyen szinten nem állt ki melletted, értetek, hogy a kapcsolat akár külföldön folytatódjon tovább, azzal szerintem fölösleges tervezned.


30N

2015. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TallandThin Boy ***** válasza:
Semminek nincs értelme.
2015. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Támogatnia kellett volna a külföldi munka során is, nem kiverni a hisztit. Ezek szerint nem szeretett annyira soha, lehet, pont kapóra is jött neki az, hogy külföldre hivatkozva lehet szakítani. Ráadásul a 1,5 hónap alatt, ami nem sok, 4 év kapcsolat után össze is szedett magának egy szeretőt. Biztos nagyon oda volt érted... ja nem :))) Semmi értelme nincs ennek így, hidd el.


20l

2015. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyesen elérte a nő azt, hogy neked legyen lelkiismeretfurdalásod. Bár nem értem, miért is kéne lennie. Én a helyedben elhagynám ezt a nőt, hihetetlen arculvágás, hogy míg te melózol, hogy utána nektek jobb legyen, ő dug mással. Ez szörnyen esne nekem.
2015. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd el, érted? AZZONNAL! Nagyon csúnya vége lesz ennek, ha tovább velemaradsz!
2015. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ettél a nőtől jobbat érdemelsz,ne hagy magad malipulalni!
2015. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Elég egyértelműek voltatok. :)
2015. aug. 10. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!