Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy leányzóval, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy leányzóval, de úgy tűnik most eléggé inaktív lett és nem tudom van-e értelme még próbálkozni nála? Nektek, ha tetszett egy lány, akkor kitartóan ostromoltátok, vagy inkább a lányra bíztátok, hogy akar-e valamit?

Figyelt kérdés
Maga a találka tök jó hangulatú volt pedig, beszélgetések, nevetések, de úgy látom most nem igazán hajlik a továbbiak felé.

2016. ápr. 8. 09:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, h szeretne-e folytatást?
2016. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nehogy nekiszegezd a kérdést, hogy "akarsz-e folytatást?", hanem inkább tegyél még 1-2 próbát, pl. hívd el valahova! Ha ezekre nemet mondd, akkor ne "zaklasd" tovább, mert egyértelmű a helyzet.
2016. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nyilván így nem kérdeztem rá. Hanem most azt kérdeztem a héten lenne e kedve xy programra eljönni ,erre írta, hogy ez jó ötlet, de nem ér rá már ezen a héten.

Jövő héten is lesznek jó programok még majd arra rá fogok kérdezni és meglátjuk arra milyen válasz érkezik.

Nagyon tetszik nekem a lány, szóval elég nehéz lesz feladni...

2016. ápr. 8. 10:53
 4/41 A kérdező kommentje:
Egyébként a telószáma megvan, de nem hinném, hogy telefonon zaklatnám, azért olyan bátor nem vagyok.
2016. ápr. 8. 10:56
 5/41 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan a kettes mondta. A pasiknak kell kezdeményezni sokszor, folytatni, próbálgatni, puhítani. Biztos ő várja, hogy jelentkezz. :)
2016. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok. szerintem meg nyugodtan rákérdezhet. A többiek azt javasolják, h sunnyogj, kerülgesd a témát, ne légy egyértelmű, pedig szerintem pont az a jó, ha tisztázzátok. Mi is tisztáztuk a randink után, és akkor nem volt az, h jaj vajon mit gondol a másik, jaj, akar folytatást, vagy nem? Hívjam el még valahová? Elhívtam, azt mondta nem ér rá, akkor ez most azt jelenti, hogy nem akar találkozni? Akkor hívjam el újra?


Én nem szeretem az ilyen töketlenkedést. Semmi nincs abban, ha megkérdezed, hogy érezte magát veled és hogy szeretne ismétlést. Inkább mondja ki, h bocsi, de nem akarok további találkozókat, mint hogy hetekig találgasd, h miért lett passzív.

2016. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
mondjuk nem tudom, ide hány évesek írtak választ, én 32 vagyok, lehet azért is szavaztam a tiszta, egyenes kommunikációra.
2016. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen, de ha ő nem mondja ki konkrétan, hogy hagyjam, akkor nem is fogom békén hagyni
2016. ápr. 8. 12:48
 9/41 anonim ***** válasza:
En hagynám... Minek rohangálnak olyan után akit amugyse érdeklek? Ha még is szereznem akkor mi lenne a garancia hogy nem csal meg? Egyszer bele estem ebbe a hibába többször nem fogok
2016. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ne üldözd. Én akkor szoktam így viselkedni, ha a sráctól nem szeretnék semmi komolyat, ugyanakkor nem szeretném megbántani sem.


Általában, ha elhív valaki találozni, törekszem arra, hogy legalább a körülményekhez képest jól érezzük magunkat. Ezt sokan félreértik.


Ha valakit ki kell rakni, előbb utóbb könyörögni kezd, mindenféle kompormisszumokat keres, és néha a szemébe kell mondani olyasmit is, ami nem feltétlenül esik jól neki.


Ez olyan dolog, hogy én például el tudom fogadni, ha valakivegetáriánus, de hosszú távon nem tudnék egy ilyen emberrel együtt élni, mert szükségem van a húsevésre, és nem tudnám tolerálni az ő viszolygását, stb. Nyilván ezt az ember nem szívesen mondja meg valakinek, mert a hasonló dolgok fontos részét képezik az ember indentitásának.


Szóval, szerintem add fel :).

2016. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!