Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van a halal utan? (bovebben...

Mi van a halal utan? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Ha van olyan ill. vannak olyanok koztetek akik visszatertek a halalbol, nagyon erdekelne mit tapasztaltak "odaat".

Tovabba ami meg nagyon erdekelne az az ha vkiben felfedeztetek korabban elhunyt rokonaitokat, barataitokat, ismeroseiteket, csaladtagjaitokat.

Ugy ertem talalkozol pl. egy kissraccal aki olyan dolgokat emlit neked amit mondjuk csak te es elhunyt apukad tudhattatok. Szal azt allitja magarol h o a te elhunyt apukad.

Remelem sikerult eleg erthetoen fogalmaznom. Elnezest az ekezetek hianyaert.



2017. jan. 4. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
sose tudjuk meg, lehet valami olyan dolog lesz a halalod utan amire meg almodban sem gondoltal soha, amit az emberek kitalaltak az nem biztos hogy igaz, egy biztos valami tuti lesz.
2017. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Akik úgymond "visszatértek" a klinikai halál állapotából azoknak úgynevezett halálközeli élményük volt. Ezeket hasonlóképpen mesélik el. Ennek az a magyarázata hogy az agyban kémiai reakciók játszódnak le és az illető ezt gyakorlatilag álmodja. A halál után nincs semmi.


[link]

2017. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem tér vissza... Aki "visszatér", az nem is halt meg igazán, hiába állt le a szíve X időre.
2017. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Csak 2 entitással találkoztam.., pontosabban eggyel, másikat éreztem. Istent éreztem, szerelmem pedig éreztem. Beszélgettünk is nagyon alap szinteken. Életben még nem találkoztam vele.

Halál és anyagi létezés elhagyása után végtelen szeretet és béke van. Újra önmagad leszel.


Írj rám ha több kérdésed van. :D

2017. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2/4-es

Olyan nincs h nincs semmi.. csak a test hal meg, a lelek soha.

2017. jan. 5. 07:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy pedig, mert hiába mindkettőjüket éreztem, istent teljesen máshogy. Szerelmem látva és hallva éreztem.
2017. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Melyik halál után, ugyanis kétszer hal meg az ember.

Először: amikor eltemetik/elégetik,

másodszor és végleg: amikor elfeledik.

2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az elsore gondoltam elsosorban.
2017. jan. 5. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma, olvasd el Michael Newton: Lelkünk útja könyveit. Több ezer emberrel végzett reinkarnációs hipnózist és a beszámolóik megdöbbentően egybecsengenek.


A könyv szerint vajmi kevés esély van arra, hogy valaki életében találkozik újra elhunyt szerettével, ugyanis a lelkek nagyjából egy emberöltőnyi időt töltenek el a köztes létben, és a lélekcsoportok (családok) újra egy időben inkarnálódnak. Ráadásul a születéskor mindenki átmegy a felejtés folyosóján, így nagyon ritka, hogy valakinek érdemi emlékei vannak korábbi életeiről és ezekről be tud számolni. (Ha vannak is, azok nem automatikusan jönnek elő, hanem későbbi élete során.)

Szóval amiről írsz, hogy valaki elhunyt szerettének új inkarnációjával találkozzon életében és az még emlékezzen is korábbi életére, hétköznapi emberek esetében gyakorlatilag kizárt.

2017. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom az eddigi valaszokat:)
2017. jan. 6. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!