Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Gondoltatok arra, milyen...

Gondoltatok arra, milyen lehet meglatogatni az előző életed testének a sirjat?

Figyelt kérdés
Nem durva belegondolni ilyesmibe, hogy lehetséges? Esetleg ha valakinek torténete, hozzafuznivaloja, tapasztalata van, irja meg. Nem kérnek szkeptikus, hozzanemérto veleményeket! Én sem kommentalom a vegyiparral kapcsolatos kérdeseket.
2010. máj. 4. 22:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hiszek a reinkarnációban, ezért nem gondolkodtam még ezen, de nem rossz kérdésfelvetés. Érdekes belegondolni, hogy milyen lenne.
2010. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 MARIANN06 ***** válasza:
61%

Dejóóóó lenne tudni ki voltam elötte.Én biztosan elmennék a síromhoz.Mi van ha állat voltam és talán megevett valami?

Szerinted az ember érzi hogy mi volt elözö életében?

Adj tanácsot hátha én is ki tudom deriteni.Talán a hipnózis segitene?Nem!

2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Még nem gondoltam rá, de most hogy így 'mondod', érdekes lenne :D Ha tudnám, ki voltam, biztos megcsinálnám :)
2010. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...bele is költöznék lehet!

Ha biztosan kiderülne, eléggé megrázna a dolog

2010. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én találkoztam olyan sírral amin az én nevem állt meg is borzongtam hogy mi van ha én fekszem ott előző életemben már ha volt igy kb 30 évvel ezelötti sír volt én meg csak 15 vagyok tehát belefér
2010. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nekem is furcsa a dédnagyapam sirjan latni a sajat nevemet (őt is igy hivtak)

Vannak meditaciok, ahol visszaterhetunk, és filmkent megnézhetjuk, elozo életunk egy egy jelenetét, de vigyazni kell, mert némely élmény annyira megrazo lehet, hogy ...nagyon. Tobb pszichologiai betegsegre gyogymod az, hogy igy megismerunk olyan régi élményeinket, amik annyira megraztak, erosek voltak, hogy magunkkal hoztuk elozo eletunkbol, de mar nem tudjuk, hogy mibajunk is van pl egy bizonyos illattal. Érdekes dolgok nagyon, és oriasi kapukat nyitott meg ez a gyogyitas vilagaban.

2010. máj. 4. 23:17
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, van-e reinkarnáció, de azt igen, hogy néha reggelente olyan sebekkel és foltokkal ébredek, amit nem szerezhettem alvás közben, mert nincs olyan, ami okozhatta, és lefekvéskor még nem volt meg, és sokszor olyan dolgokról vannak emlékeim, amiről lehetetlen, hogy emlékem legyen. Szóval én "álmaimban" valahol járok, és ennek fizikai nyoma is van, hogy az egy másik dimenzió, vagy másik élet, vagy a jövő, vagy más, azt nem tudom, a síromat még nem láttam.
2010. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lehetne átesni regressziós-reinkarnációs hipnózison! Lehet, hogy sokmindenre magyarázatot adna, sokmindent feloldana,megmagyarázna...
2010. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy könyvet, kölcsönkaptam, azóta sem találom sehol. "Emlék a múltból" Valami ilyesmi címe volt, pont így kezdődött. A nőci folyton kijárt a temetőbe egy bizonyos sírhoz és kiderült, hogy ő van eltemetve előző életében. Nagyon érdekes volt.

Én hiszek a reinkarnációban. Ahhoz, hogy megtaláljam a síromat, talán tudnom kellene, hogy ki voltam előző életemben és, hogy hol éltem egyáltalán. Állat biztos, hogy nem lehettem, mert az ember embernek születik meg újra!! Egyébként nagyon szeretném tudni, hogy ez hanyadik életem és ki voltam előző életeimben. Az biztos, hogy nagyon vonzanak a várromok és egyáltalán a középkor, de ez lehet, hogy semmit nem jelent.

2010. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam még rá, de a kérdés tetszik :) Biztos, hogy meglátogatnám "magam" :)
2010. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!