Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Gondoltatok arra, milyen...

Gondoltatok arra, milyen lehet meglatogatni az előző életed testének a sirjat?

Figyelt kérdés
Nem durva belegondolni ilyesmibe, hogy lehetséges? Esetleg ha valakinek torténete, hozzafuznivaloja, tapasztalata van, irja meg. Nem kérnek szkeptikus, hozzanemérto veleményeket! Én sem kommentalom a vegyiparral kapcsolatos kérdeseket.
2010. máj. 4. 22:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
bocsi, de aki sebeket talál magán (amikre nincs magyarázat), az csináltasson AIDS tesztet, de komolyan, ez tünet
2010. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: igazi illúzióromboló vagy. :D (L)
2010. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mondanék valamit, nem biztos, hogy köze van hozzá de szerintem érdekes és érzek valamit.


Nem tudom mennyire lehetséges, hogy előző életemben esetleg férfi voltam...vagy nő és láttam sok mindent. Szóval, az egész ott kezdődött, hogy az osztállyal elmentünk Egerbe (ez még hatodikban volt). Az idegenvezető beszélt nekünk Eger történelméről, hogy mik történtek ott és kik voltak a legnépszerűbb emberek. Amikor a várba értünk és mesélt róla akkor valami bevillant (azelőtt nem tudtam Eger történelméről szinte semmit). Később mentünk az ágyúhoz meg az ilyen fegyverekhez és ott is mintha tényleg léteztek volna az emberek és én is ott lettem volna. Utána végigmentünk azokon a sötét folyosókon (már elfelejtettem mi a nevük) és elkezdtem félni mert tudtam, hogy ott valami rossz történt. Voltak ott lezárt részek mert állítólag veszélyesek, na én benéztem oda és még jobban féltem mert tudtam, hogy ott valami nagyon-nagyon rossz dolog történt.

Ezek előtt folyamatosan egy katonával álmodtam. Nem tudom...lehet, hogy előző életemben egri katona lettem volna? Szerintem érdekes...de ha belegondolok elég jó lehetett az előző életem :D

2010. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Szia,tényleg érdekes....

én Egyiptomban "szoktam lenni",látom a Piramisokat,és látom magam is...amint sétálgatok egy palota szerű épületben,arra is emlékszem,hogy meleg van.

aztán máskor meg a sötét középkor...brrrr

Én is szeretném tudni ki voltam,mi voltam

jó éjt!

2010. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

MOST VAN A DUNA TÉVÉN A TEGNAP GYERMEKEI!!!

KIRÁLY!!! IMÁDOM!!!

2010. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ki tud vissza vinna az előző életedbe?? milyen szakember??
2010. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!