Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Linkelnétek egy történetet,...

Linkelnétek egy történetet, mikor a kisgyerek azt állította ő egy más létező személy volt?

Figyelt kérdés
Egyszer már valahogy a szemem elé bukkant egy ilyen történet interneten, a kisfiú elkezdett beszélni és azt állította, ami a neve az nem az ő neve, mondott egy másikat , hogy ki is ő. A szülők a furcsaság miatt rákerestek az emberre , aki létezett anno, és a feleség neve is egyezett a kisgyerekkel sztorijával együtt. Persze lehet, hogy full kamu volt, én még nem hiszek semmiben csak akkor eléggé rámentem erre a gondolatsorra, most meg nem találom ezt a témát.
2017. jan. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell linkelni ilyen oldalt, írni is tudok ilyen mesét.

Azt vagy elhiszi valaki, vagy nem.

Ezek szerint te még a mesékben hiszel, és nem vagy hajlandó felnőni.

Ha írnak egy ilyen történetet, és azt te elolvasod, ennyi?El is hiszed egyből?

mert ha igen, akkor nagy lehet a baj!

2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Keress rá James Linegar nevére.
2017. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én valami titanicos sztorit hallottam, hogy egy kisgyerek látta a Titanic filmből a kazánházas jelenetet vagy képeket vagy nem tudom mit, és teljesen kiakadt, hogy az nem is úgy nézett ki igazából, és elkezdte magyarázni, hogy szerinte hogy nézett ki, a szülei meg utánanéztek és kiderült, hogy igaza van. Aztán mikor megkérdezték a gyereket, hogy honnan tudta ezt, azt felelte, hogy amikor lezárták azokat az ajtókat, ő ott bent ragadt és meghalt.
2017. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nézz utána Ian Stevenson esettanulmányainak. Rengeteg ilyen van.
2017. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Luke Ruehlmanra keress rá, nem hiszem hogy ő az de hasonló. :)
2017. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan linket nem keresgélek, de amikor a kisgyerek azt állította, hogy ő sárkányölő lovag, vagy hercegnő, még csak keresgélni sem kell.
2017. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én is voltam. Sárkányölő.

Nem hiszek benne, nem igazán hiszek semmiben, csak az utóbbi években olvasgattam a halál minden féle arcáról, újra élesztett emberek történeteit, mit láttak mit tapasztaltak, több vallás után is olvastam sokat és most ez is érdekelt volna. Nincs ezzel semmi baj, a kíváncsiság jó dolog is tud lenni. :)

2017. jan. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!