Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Bizonyos gyerekek tényleg...

Bizonyos gyerekek tényleg emlékeznek az előző életükre?

Figyelt kérdés

Amerikában van egy kutató csoport, akik olyan gyerekeket vizsgálnak, akik emlékeznek előző életükre.

Több, mint 2500-at ismernek.

Utánanéznek a gyerekek elmondásainak és azok többnyire igazak.

És olyan dolgokat mondanak, amit annyi idősen nem tudhatnak.

Ez igaz lehet vagy csak átverés?

És a tudósok mért nem fogadják el?



2017. jan. 13. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi infóból csak azt tudom mondani, hogy nem tudhatják, hogy mit tud az az adott gyerek, és mit nem. Az egy dolog, hogy átlagosan mit tud egy gyerek.

És amúgy is nagyobb a fantáziájuk a gyerekeknek.

Szerintem hülyeség.

2017. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kicsit mindegyik gyerek emlékszik, de amikorra elég nagyok az adatokhoz, már nem emlékeznek normális esetben.


Azok az amerikai kutatók rosszul teszik, hogy feszegetik a témát.

2017. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem elfogadott tudományosan, mert nincs bizonyíték. Akárki írhat akármit, azt utána be is kell mutatni, eddig senki sem jutott még el, csak az interneten potyognek ezt-azt..
2017. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Előző élet?

Jajj :D

Bizonyíték?

2017. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen sokan emlékeznek, na és? Ebben semmi fura nincs.

Bárki képes emlékezni az előző életeire, csak tudni kell a módját!

2017. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
De hogy hulyeseg ez tenyleg igaz es volt ra pelda is. Kerdes, az... hogy lehetseges ez ? Visszont az utolso kerdesedre a valasz egyszeru, nem ismerjuk az elmet ;) Amugy kozbe nekem is ugranak be kepek olyan helyekrol ahol eletembe nem voltam...olyan reszletes...lehet, hogy hulye vagyok vagy jol el tudom kepzelni....ki tud jol rajzolni =)) ???
2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Én felnőttként emlékszem. A gyerekemnek az utóbbi időben jönnek emlékek, olyan részleteket mond, amikről egyébként nem tudhatna a jelenlegi tudásával. Mindenesetre az emlékei teljesen ellenőrizhetőek, pontos adatokat mondott és szándékomban áll utánajárni.
2017. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!