Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az hogy régen volt...

Miért van az hogy régen volt Dejavu érzésem, most meg már nincs?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és 13-15 éves koromig szinte naponta volt Dejavu érzésem ( mintha már megtörtént volna eset )

De mára már egyáltalán nincsen..... ez hogy lehet??



2016. aug. 7. 09:01
1 2 3
 1/23 Trafó1 ***** válasza:
74%
A mátrixban átkapcsoltak téged egy 4 vagy 5 G-s kapcsolatra, régen bugoltál.
2016. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Így igaz. Egy szoftverfrissítés megoldotta ezt a problémát.
2016. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Az emberi agy huszonvalahány éves korig fejlődik és fejlődés közben produkálhat "hibákat" amiket az egészséges agy végül "kinő". Ezért gyanúsak a különféle jövőbelátó és egyéb fantasztikus dolgokat állító felnőtt fazonok, mert az egészséges agy téves képzeteket nem hoz létre.
2016. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mi most akkor 13-15 éves koromig egészségtelen volt az agyam??? :D
2016. aug. 7. 10:29
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
A rövid válasz az hogy "igen". De ez nem azt jelenti hogy beteg voltál hanem ahogy az agy fejlődik vannak átmeneti szakaszai amiket ki kell nőnie. Nekem pl. sosem volt deja vu-m, ellenben volt amolyan szinesztézia félém, bizonyos események szagérzékeléssel társultak. Pl. ha kellemes környezetbe kerültem akkor előfordult hogy narancsillatot éreztem. Aztán kinőttem.
2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Meggyógyultál mivel a dejavu egy érzékszervi csalódás, röviden az egyik érzékszerved lassabban továbbította az agyadnak az információ, mint a másik mért ez normál esetben egyazon időben történik, de itt volt némi késés és az agyad kétszer dolgozta fel az adott információt, így aztán joggal gondoltad, hogy ez már megtörtént veled egyszer.
2016. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem volt semmi probléma az agyaddal.

A kor előrehaladtával folyamatosan változik a domináns agyhullám-frekvencia, emiatt -többek között- a tudatállapotunk és az érzékelésünk is megváltozik.


[link]

2016. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem frissült az OSed. Ebben az új updateban sok a bug fix. Valószínű ez is javítva lett. Én meg nem raktam fel az agyamra.
2016. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Gratulálok a sok észlénynek, akik #3-as válaszát 0-ra értékelték.
2016. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
#9 Láthatod, hogy a hülye válaszok fel vannak pontozva, itt sokan még a saját testüket sem ismerik és csak tudatlanságból lettek ezohívők. A dejavu náluk valami különleges jövőbelátó képességet jelent. Részvétem nekik!
2016. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!