Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a karmában?

Hisztek a karmában?

Figyelt kérdés

Elég érdekes eset történt, illetve most is zajlik, ugyanis a karma(?) rendesen "megtréfálja" a barátnőmet már napok óta.

Eddig nem hittem az ilyesmiben, lehet hogy a barátnőm csak bevonzza ezeket magának, de kezd ijesztő lenni.

A háttérsztori annyi, hogy lejáratott, és csesztetett a kiszemeltem előtt/kiszemeltemmel, (aki valószínűleg most utál, de nem ez a lényeg)

Ez par napja történt.

Úgy kezdődőtt hogy leejtette a telefonját, ami kis híján széttört, itt még nem foglalkoztatott a dolog.

Tegnap amikor szállt volna le a hévről, az ajtó rácsukódott a táskájára, és alig tudta kirángatni onnan.

Aztán pedig útközben megbotlott és pofáraesett.

Ma reggel pedig otthonhagyta a bérletét, jött a kalauz és le kellett szállnia(:

Itt már csak röhögtem a szituáción, miszerint megérdemli a szerencsétlenségeket.

És én tényleg nem vagyok paranoiás, csak elég ijesztő ez a dolog, mert az előbb írt hogy változott a menetrend, és most 25 percet várnia kell a hévre.

Lehet hogy ez csak a véletlen, vagy tudj hogy olyat tett amit szégyell, eétt bevonzza magának a bajt, nem tudom.

Szerintetek mi lehet ez, vagy történt veletek hasonló?

15/l


2017. márc. 17. 13:41
 1/7 anonim válasza:
93%
Nekem is artott egyszer egy lany, tonkre tett kis hijan, utana beteg lett, minden baja volt, gyulladasok, pszichiatria. En is kovettem el dolgokat, nem arto szandekkal, de nagyon visszautott.
2017. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
Nekem volt kisebb koromban, amikor eltört a lábam, hogy az egyik tanárom beszólt, hogy ha mégegyszer megszólalok olyat rúg a lábamba, hogy mégegyszer eltörik de teljesen oktalanul...azóta tolószékbe került a tanár, pedig teljesen fiatal...
2017. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, hiszek benne.


Engem a halál üldöz már jó ideje.


5x haltam eddig meg majdnem (balesetek, kutyaharapás, elvérzés stb.) + még mindenbe, amibe belekezdek, kudarc lesz.


A mai napig fejtegetem, hogy miért.

2017. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiszek a karmában, de ne pech sorozatokat nevezzünk már karmának. Teljesen eltorzul a szó jelentése. Ma már legtöbben akkor emlegetnek karmát, amikor balszerencse éri őket.
2017. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

Én hiszek Karmában! *O*

[link]

2017. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
65%
A karma az ok és okozat törvénye. Amit te okozol másnak, szóval, tettel, gondolattal, a következőkben, s a következő életedben visszahat rád. A tudatunk az életünk során minden egyes pillanatodról naplót ír. Amit te éreztél, gondoltál, ami veled történt, s amit másoknak okoztál ezáltal. Ezt a naplót viszed magaddal halálod után, semmi mást. Igaz, másra nem is lesz szükséged. Ez alapján fogod ugyanis megtervezni a következő életedet. Amit elvetettél, később azt fogod learatni - ez a karma. Ez nem hit kérdése, ez tény. Nélküle az egész létezés értelmetlen volna.
2017. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Karma nem létezik, csak az ember egy kétségbeesett próbálkozása arra hogy rendszert találjon a világnak nevezett bonyolult dologban amire egyébként nem képes az ember korlátozott képességei miatt. Ezért kitalálta a karmát meg minden egyéb fantasztikus csodát amivel önmagát ámítva megmagyarázza a megmagyarázhatatlant. A lényeg hogy megnyugtató számára, mert "minden rendben van". :D
2017. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!