Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a sorsban, karmában...

Ti hisztek a sorsban, karmában, hívjuk akárhogy?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hiszel benne, hogy a dolgok okkal történnek az életedben? Fogalmazzunk úgy, hogy neked ez volt megírva? Vagy ezzel csak nyugtatjuk magunkat és valójában semmi ilyesmi sincs. Egyszerűen csak önmagunktól hozunk jó, rossz és még rosszabb döntéseket(rám inkább az utóbbi jellemző)


Tudom, hogy nem megfelelő a témakör, de itt kapom mindig a legértelmesebb válaszokat és ez most tényleg nagyon érdekel!


2011. dec. 17. 10:52
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
84%
Én hiszek. 30 éves vagyok, történt velem egysmás. Kb. 5 éve hiszem elég komolyan, hogy mindennek megvan az oka és minden okkal történik. Azóta nem veszem véresen komolyan a csalódásokat sem és tényleg bebizonyosodott, hogy nekem úgy volt a legjobb. :)
2011. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, de néha "ijesztő" dolgok tudnak velem történni.
2011. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

a karma létezik , akárhogy nevezzük. először akkor találkoztam vele, amikor a sorozatot néztem az egyik csatornán ( gondolom sokan ismerik Earl-t a listájával...) szóval akkor feltűnt, és elkezdtem megfigyelni alaposabban a saját életemet. persze, mindenki a saját szerencséje kovácsa IS, de van egy felsőbb erő, ami irányít.

többször mutatta meg magát a karma, olyan apróságokkal, amik hétköznapiak. egyszer volt egy durvább.

a barátom és én egy megbeszélt helyre mentünk, ahol találkoznunk kellett volna valakivel. a valaki nem jött, nem vette fel a telefont, többször lehúzott minket pénzzel. leültünk, és vártuk. megtaláltuk a pénzt, ami pont jól jött volna ahhoz, hogy az éppen aktuális bérletvásárlást letudjuk a hónapra. nagyon jól jött volna. nem akartuk elvinni, de ott volt a kísértés, hogy mi lenne ha mégis??...ültünk, beszélgettünk. pont a karma jött szóba. erre a kanapén, amire leültünk , megláttunk egy könyvet. a tao-ról szólt, ami filozófiai tanításokat tartalmaz, pl a karmáról is szó esik. jel volt. abban a pillanatban akartuk mégis elvinni a pénzt. de ahogy megláttuk a könyvet, abban a pillanatban megérkezett az, akire vártunk. nagyon meglepődtem, de örültem, hogy nem tettük meg végül.

röviden: én maximálisan hiszek benne. :)

19L

2011. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
68%
őszintén szólva én nem tudom. néha akarom azt hinni hogy a dolgok okkal történnek, de néha nehéz a rosszban megkeresni a jót úgymond. lehet valóban csak ezzel nyugtatjuk magunkat, hogy okkal történnek rosszak az életben. az biztos hogy minden csalódás során az ember fejlődik, formálódik, az hogy okkal történt-e talán később derül ki.
2011. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Csak annyira szörnyű belegondolni, hogy azért történt velünk valami csalódás, vagy azért alakult rosszul az életünk, mert egy nagyon buta döntést hoztunk, mi saját magunktól. Másnak meg azért alakult jobban az élete mert ő egyszerűen képes volt jó döntést hozni
2011. dec. 17. 11:03
 6/27 anonim válasza:
66%

van vmi felsőbb erő az száz százalék


egyébként én azt vettem észre, hogy ha jó ember vagy, jókat teszel, akkor téged is jó dolgok érnek. ha rossz vagy, és rosszat teszel, akkor téged is rossz fog érni

2011. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm az eddigi válaszokat és várom a többi véleményt:)
2011. dec. 17. 11:09
 8/27 anonim válasza:
100%
Nálam a halál olyan, amivel nem tudok mit kezdeni...
2011. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Ha van is felsőbb erő, karma a döntést akkor is mi hozzuk meg az életben. A karmikus dolgok meg úgyis bekövetkeznek maguktól (karmikus kapcsolatok pl erről is sokat lehet olvasni) de azért döntések többségét MI hozzuk meg.
2011. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Kvantummechanika,határozatlansági elv -ezekből olvass,akkor okosabb leszel.
2011. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!