Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretném jobban megismerni a...

Szeretném jobban megismerni a reinkarnációt, a karmámat. Ajánlanátok hasznos könyveket?

Figyelt kérdés
Olyan lenne a legjobb, ahol emberek mesélik el a saját élményeiket.
2010. máj. 14. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
,
2010. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

olyan könyvek,ahol korregressziós hipnotizőr viszi vissza az előző életekbe a pácienst,majd utánanyomoznak,hogy létezett e olyan ember:


Bruce Goldberg: Előző életek,jövendő életek

Bruce Goldberg: Békés átmenet

Peter és Mary Harrison: Misztikus erők

Sylvia Browne: Élet a másvilágon

nekem ezek a kedvenc könyveim..mindből kiderül egy csomó dolog,kötelező lenne elolvasni minden kételkedőnek..

2010. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ezt ajánlom:

Dr. Michael Newton: Lelkünk útja

[link]

2010. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Saját ajánlatom:

Gill Farrel-Hals:Karma és sorsalakítás [link]

Saját tapasztalatból mondom :) Elég sok dolgot leír nagyon részletesen, én csak ajánlani tudom, sok illusztrációval, meditációval és részletes magyarázattal van tele :)

2010. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg a buddhizmust ajánlom neked.
2010. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez is érdekel, mert hiányosak az ismereteim! Miért ajánlod? Mit tartasz benne jónak, szépnek, megszívlelendőnek?
2010. máj. 20. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl. buddhista vagyok, és másoknak csak ajánlani tudom. Kiszakít a mindennapi monoton, önkárosító emberi cselekedetekből, megtanít a világ összefüggéseire, megmutatja, hogyan tudsz kiszakadni a szamszárából (szanszkritül: élet kereke), belső békét teremt, tudatosan kezdődik minden cselekvés (légzés, sétálás, alvás stb...) és még sorolhatnám. Még mindig tudom ajánlani a "Karma és sorsalakítás" c. könyvet, amit a föntiekben ajánlottam, mert abban a könyvben minden alapvető dolog részletesen le van írva a buddhizmusról.
2010. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!