Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért tagadják sokan a reinkar...

Miért tagadják sokan a reinkarnációt? De ha már itt járunk, mondhatnám azt is, hogy miért tagadják annyira azt, amit nem látunk, ami "természetfeletti".

Figyelt kérdés
Mert én megértem..hiszik ha látják. Azt nem értem miért jobb ez nekik. Mégha nem is léteznek ezek a dolgok, ha már hisz benne az ember, úgy tapasztaltam, sokkal optimistább, életvidámabb lesz.
2011. szept. 4. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Jó kérdés. Mégis miért? Van egy úgynevezett, "vakság" szindróma. És igazad van. Nem tudom megérteni, aki ilyen bezárkózott elmével a kis életében foglalatoskodik azon a távon. Nekem az olyan semmilyennek tűnik. Több tiszteletet kapnak tőlem azok, akiken látom, hogy nem csak úgy tengenek, hanem valóban keresnek is értelmet az életükben.

Hát, mondhatjuk, hogy nem vagyunk valami jó juhászok. Csak nézz a nyájra.

2011. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
mert félnek tőle, cseppet sem tűnik jó dolognak az hogy a halál után ujra kezdődik ez az egész sz@r.
2011. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Reinkarnáció nem csak ennyit jelent, hogy újjászületsz. És megint csak földi mércékben gondolkodsz, és csak emberiben azon belül is.


Bővítsd ki a reinkarnációt, bármire ÉS bárhogyanra.

2011. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Én nem hiszek semmilyen szir-szarban.

Ha megértek valamit, kinyílik előttem a világ. Miért kék az ég? Amióta tudom, azóta még szebbnek látom, lenyűgöz, alázattal és csodálattal tölt el.


A hit a hülyeségben elszomorít. Mert az emberek hátrafele mennek. Én akkor vagyok életvidám, ha tudhatok, és fejlődhetek, nem pedig ha nyáladzva elhiszek minden baromságot.

2011. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Magyarul, ha tudhatod, hogy a semmiért fejlődsz. Kezdem érteni mennyire nem egy az emberi faj. Épp ezért hanyatlik.
2011. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarul, ha tudhatod, hogy a semmiért fejlődsz."


Levezetnéd, hogy jutottál erre a konklúzióra?

2011. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
A reinkarnáció létezik, eddig is hittem benne, de egy táltos ismerősöm megerősítette, hogy létezik, meghalunk, újjászületünk, viszont nincs időhöz kötve, hogy mikor.
2011. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Nincs reinkarnáció, és ezt már az előző életeimben is tudtam!
2011. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

"A reinkarnáció létezik, eddig is hittem benne, de egy táltos ismerősöm megerősítette"


A mumus is létezik, a 4 éves unokahúgom megerősítette.

2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
De van, ezt az is bizonyítja, hogy hipnózis segítségével visszatudsz tekinteni az előző életedbe. Rengeteg embernek sikerült már.
2011. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!