Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy ha majd gyereket szeretnék az anyósóm vagy apósom reinkarnálódik a "gyerekemként"?

Figyelt kérdés
Nemrégiben hunyt el az anyósom meg az apósom és ezt szeretném megtudni hogy családtag "visszajöhet"-e úgymond a családba, mert én ettől eléggé félek és nem szeretném. Van rá valami " szabály" hogy családba nem lehet vissza reinkarnálódni ,vagy hogy például hány évet kell "várnia" a léleknek hogy újraszülessen? (Szkeptikusok kíméljenek)

2017. máj. 28. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

"És akkor azt mondjátok el nekem, hogy mi van akkor ha népességnövekedés van?"


A te elméleted szerint kizárólag a Földön létezik reinkarnáció, vagy kizárólag a Föld létezik reinkarnációs színtérként. Ezenkívül úgy tartod, hogy az idő más létsíkon (amit váróteremnek hívsz) is ugyanúgy telik, mint a Földön, holott bizonyított tény, hogy még az Univerzumon belül is torzul az idő.


Személy szerint úgy gondolom, hogy minding jönnek új lelkek, és mindig mennek régiek, akiknek már nem nyújt újdonságot a földi élet. Ha mindig ugyanazok a lelkek reinkarnálódnának örökkön-örökké (vagy legalábbis az emberi kultúra létezése alatt), a lelki evolúciónak és tapasztalásnak nem volna semmi értelme.

2017. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Kicsi rá az esély, de előfordulhat és ezt te nem tudod befolyásolni, sehogy sem.

A szellemi világ (a Köztes Lét) nagyon más, mint ahol mi élünk, ott egészen másféle szabályok vannak. Csak akkor kapnátok vissza egymást családként, ha olyan tanulnivalótok lenne egymással, ami mindenkinek a javát szolgálná.

2017. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

van, de nem sok. tényleg nem sok.

de ha mégis bekövetkezne annak hogy ezt meg is tudd még sokkal-sokkal kisebb az esélye.


de ha netalántán mégis ez lenne, 0,00000001% akkor meg hallgatni kell róla évtizedekig.

2017. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki nem azt írja ami a te véleményed azt lepontozod? Gratulálok,egyre jobb

a karmád.

2017. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 pelgrim ***** válasza:
58%

Ne aggódj, nem fogod idő előtt megtudni.


Dr. Michael Newton „Lelkünk útja” című könyve jobb belátásra segíthet.

2017. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem volt jó a kapcsolatotok, akkor talán még van mit tanulnotok egymástól; lehet, hogy pont ők a legalkalmasabbak, hogy valamivel kapcsolatban megértésre juss; tehát minden esélyed megvan, főleg, hogyha még veszekedtetek is; mert akkor még valami közös karmát is generálhattatok, amit majd ki kell egyenesíteni, tehát simán visszatérhetnek hozzád:) Amúgy ez mindenkire vonatkozik, hogy amíg van benne valami, ami zavar, addig tud neked tanítani valamit. Illetve hát nem tudom, de elvileg talán lehet még dolgotok egymással, most ezt kicsit jobban átgondoltam; van olyan ember, akiben engem pl eleinte valamelyest zavart, hogy egoista, de ma már pár év múltán nem foglalkozom ezzel. Vele elvileg nem is volt dolgunk amúgy egymással, hogy megtanítsunk, megérttessünk egymással valamit.
2017. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!