Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki meghal, medtudja a...

Ha valaki meghal, medtudja a hibáit az életébe vagy közvetlen reinkarnálódik?

Figyelt kérdés

Meghalt rokonomat idéztem meg és beszélgettem vele asztrálsíkon. Nagyon örültem neki, hogy a spiritualitás útjára léptem valaha, csak az bánt picit, hogy ő ugyanolyan anyagias, karrieréhes mint volt és engem is abba az irányba akar terelni, amerre nem szeretnék, az anyagiak felé


Úgy tudtam az ember halála után a fényben lepereg előtte élete és megtudja mit hibázott, milyen hibákat tett, de eszerint lehet hogy csak közvetlen reinkarnálódik ? a halott rokonom szerint már reinkarnálódott valahova és így már nem tudja felidézni a létközti életét, csak az előző életét. Mi lehet?


2014. máj. 30. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

sok mindent megtudsz még, amit nem is gondolnál.

van egy nagyon jó könyv a témában, amiből idén csináltak filmet is!

egy kis mennyország!

jóféle könyv és film!

2014. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megtudja:

elrendeltetett, hogy az emberek EGYSZER meghaljanak, azután pedig ítélet következik, (Zsid.9,27)


Nincs reinkarnáció!


Viszont van büntetése a bűnnek, mert így igazságos.

Ha elhiszed, hogy a bűneid büntetése Jézust sulytotta, akkor már nem kell neked viselned bűneid következményét Isten előtt.


Jézus mondja: "Bizony, bizony, mondom néktek: aki hallja az én igémet, és hisz abban, aki elküldött engem, annak örök élete van; sőt ítéletre sem megy, hanem átment a halálból az életbe." (Jn.5,24)

2014. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!