Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mindennapi cselekedeteitek...

Mindennapi cselekedeteitek során szem előtt tartjátok a következő életeteiteket?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Még azt ezt megelőzőeket is.
2017. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
100%
Igen.
2017. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


Azonban azt látni kell, hogy ezt az ember valóság-értelmezése, karma ill. reinkarnáció értelmezése határozza meg - amit ma rendkívül sokfélének látok. Elég csak itt a gyakorin olvasni a kérdéseket, és a válaszokat.


Az általam elfogadott értelmezés szerint a személyes szabadság csupán arra terjed ki, hogy reagálok-e, vagy sem a szituációra, amibe éppen kerültem.


(És még annyiban van személyes szabadságom, hogy dönthetek úgy, hogy befelé fordulok, és önmagam valóságának feltárásával foglalkozom - de ez most itt nem játszik.)


A szituációra való reagálással azt érem el, hogy a szituációt karmikusan ismételni fogom. A nem reagálással a szituációhoz kötődő karmám kiég, a szituáció nem fog ismétlődni. Erre igyekszem építeni a mindennapi cselekedeteim során - igyekszem nem reagálni - nem mindig sikerül, de tanulom -, hogy a következőkben a szituáció ne ismétlődjön - akár ebben, akár a következő életben.

2017. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy a mindennapi cselekedeteim során szem előtt tartom a karmámat - sokkal valószínűbb ugyanis, hogy a jelenlegi tetteink karmikus következménye még ebben az életben visszaköszön.


De igazából már azelőtt is igyekeztem úgy élni, hogy ne ártsak másnak, ne tegyek mással olyat, amit én sem szeretnék mástól megélni, mielőtt elég közvetett bizonyítékot nem láttam, tapasztaltam meg a reinkarnációra.


Talán az a legnagyobb különbség, hogy ma már képes vagyok tudatosabb lenni olyan tekintetben, hogy mivel teremtek karmát magamnak, (pl. a cselekedeteken túl a gondolatokkal is), sokkal kevésbé ítélkezem másokon, és nagyobb felelősséget tudok vállalni a saját életem, saját jövőm alakításáért, ahelyett, hogy másokban és a tőlem független körülményekben keresném az okokat.

2017. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,van-e előző és/vagy következő életem,ha igen,mennyi és milyen.Azt tartsuk szem előtt,hogy a szerintünkjót ,a szerintemjót tegyük.Beleértve a szerintemjóba a szerintem jó és a jó megegyezésének akarását.

Ha a szerintemjót teszem-bármi is van bármelyik esetleges más életemben,biztos,BIZTOS,hogy nincs,nem lesz megbánnivalóm.

Te meg vagy győződve arról,hogy több életünk van?

2017. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!