Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérömleny van a babám fején,...

Vérömleny van a babám fején, akinek szülés során keletkezett mikor múlt el és elmúlt teljesen?

Figyelt kérdés

Félek hogy nem fog eltűnni teljesen,nagyon aggódom :(

Azon az oldalon észre vettem hogy a szeme is véres a szemgolyó alatt,de mivel alatta van így csak ritkán látható.Lehet ez is a vérömleny miatt?



2015. okt. 24. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vákumos szülésem volt, és a babám fején lett egy nagy (kb. 10 cm átmérőjű), sötétlila hupli. Szörnyen nézett ki. Kb egy hét alatt teljesen, tökéletesen elmúlt. Gondolom, így lesz a tiédnél is. A szemről nem tudok nyilatkozni, de gondolom, az is elmúlik.
2015. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Van akinek teljesen elmúlik és van akinek nem.

Az én kisfiam fején mai napig ott van, de kisebb mint születésekor. (1éves)

Nem hiszem, hogy a szeme is attól véres.

Orvost, védőnőt nem kérdezted?

2015. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Privátan nem lehet fotót küldeni, ide kitenni pedig nem szeretném... szülés közben a fiam fején is hatalmas vérömleny keletkezett, és 3 hét alatt felszívódott teljesen. 3 hétig sárga volt szegénykém, més a szeme fehérje is narancssárga volt, de szerencsére elmúlt.
2015. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A szeméről nem kérdeztem,mert 3 napja amikor hazajöttünk még nem vettem észre és akkor voltak nálunk.A doki is és a védőnő is.Most szabin van mind a kettő egész jövőhéten.

A fejére azt mondták a kórházban hogy több hét és nem biztos hogy teljesen fel tud szívódni,ha elkezd csontosodni a fej...

A védőnő fél évet mondott kb.

Csak félek hogy nem tűnik el,kisfiú és így a haja sem takarná...

Utolsó neked elküldtem az email címem,ha nem gond átküldenéd a képet oda?

Köszi!

2015. okt. 25. 15:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, átküldtem a képet!
2015. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak már becsontosodott ezért nem hiszem, hogy el fog neki múlni, de szerencsére sűrű nagy haja van, igy annyira nem látszik.

De nem is az a lényeg legjobban, hogy látszik e vagy sem, hanem az hogy ne legyen vele semmi baj. Engem megijesztett a védőnő, hogy okozhat bajt ez a dudor,de nem magyarázta meg, hogy mi baj lehetne belőle.

2015. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mennyi idős a kisfiad?

Persze az a legfontosabb h ne legyen vele gond.De az is számít hogy mennyire látszik.Ne érjék emiatt a későbbiekben bántások...

Azt nem is kérdeztétek h leszívásra nincs-e lehetőség?

2015. okt. 31. 10:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőség, legalábbis ha már becsontosodott akkor nem tudnak vele mit kezdeni.

1éves a kisfiam

2015. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :( Pont ettől félek...

És azt nem tudod hogy ilyenkor sincs rá lehetőség?2 hetes a babám.Majd ha megyünk a 4-6 hetes uh-ra akkor rákérdezek ott is.

2015. nov. 1. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom egyáltalán van e ilyenre lehetőség.

Annyit mondott a doktornő, hogy általában teljesen felszivódik.

A te babád még picike, szerintem van még ideje felszivódni.Nem csontosodik az olyan gyorsan.

Ha rá kérdezel, azért csak úgy kíváncsiságból szeretném tudni mit mondanak, majd ha megkérhetlek rá, ird már le nekem.

Köszi!

2015. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!