Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek halálunk után jár...

Szerintetek halálunk után jár e valamilyen bónusz azért, hogy önként Magyarországra születtünk szenvedni? :D

Figyelt kérdés
Olyanoktól nem várok választ, akinek nincs humorérzéke. A kérdést azért tettem fel, mert ahogy sokan mások én is szenvedek Magyarként a nehéz anyagi körülmények miatt, és hiába teszek erőfeszítéseket, nem jutok előbbre. És nagyon nem érzem magam idevalónak, szóval fogalmam nincs miért születtem ide, ha bármit is teszek nem tudok innen elmenni, akár mintha egy börtönben lennék.

2017. aug. 20. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a magyarnak születés a büntetésed az előző életedben elkövetett bűneidért. Ha itt képes vagy jó életet élni, akkor van esélyed a következő életedben valami emberhez méltó helyre újjászületni.
2017. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Milyen bónuszt vársz azért, hogy nem valamelyik brazil szeméttelepre születtél (önként!) és az ottani életeddel csökkentenéd a Föld szennyezettségét?

Ide akartál születni (ami különben is egy ma divatos marhaság!), teljesült vágyad, ez maga a bónusz, mit vársz még?

Ha te választottál leszületésed előtt, miért nem volt annyi eszed,hogy dollár-milliárdos szülőt választottál magadnak?

.

Vigyázz, egy kérdésen belül ne mondj ellent magadnak:

"önként Magyarországra születtünk szenvedni"

"fogalmam nincs miért születtem ide".

Azért, mert ÖNKÉNT ide akartál, utólagos reklamáció nincs!

2017. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, bónusz csak afrikai vagy indiai születésért jár. De azért még megpróbálkozhatsz az odaköltözéssel (de csak akkor ha önként lemondasz minden magyarországi anyagi javadról egyidejűleg). Sok sikert!
2017. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A következő állomás Bangladesh.A sorsvonat nem megy tovább.Megkérjük az utasokat hagyják el a szerelvényt!
2017. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam és ideje remélem hogy igen mert különbség van rossz és føs élet között
2017. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg önként, akkor max gumiszoba...
2017. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Zambiában fogsz születni.

[link]

2017. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A halál után is juttatásokat vársz? :D
2017. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A kèrdès is baromság ès ez a te választottad duma is sorry. Ezt a világot kèpezted le halálod elött. Minden projekció vagyis mi többiek ugyanúgy te vagyunk. A feladat elengedni ezt a világot máskülönben itt

fogsz

Megőrülni.

2017. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A NAV megtalál téged a pokolban is, nem kell aggódni :)
2017. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!