Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek halálunk után jár...

Szerintetek halálunk után jár e valamilyen bónusz azért, hogy önként Magyarországra születtünk szenvedni? :D

Figyelt kérdés
Olyanoktól nem várok választ, akinek nincs humorérzéke. A kérdést azért tettem fel, mert ahogy sokan mások én is szenvedek Magyarként a nehéz anyagi körülmények miatt, és hiába teszek erőfeszítéseket, nem jutok előbbre. És nagyon nem érzem magam idevalónak, szóval fogalmam nincs miért születtem ide, ha bármit is teszek nem tudok innen elmenni, akár mintha egy börtönben lennék.

2017. aug. 20. 21:14
1 2 3
 21/21 thoomas26 ***** válasza:

Ha Magyarországot olyan nagy büntetésnek érzed, akkor minden bizonnyal nem vagy tisztában azzal, hogy a világnak milyen szegmensei is vannak még, negatív irányban. Bizonyosan nem a legjobb hely a Földön, de messze nem is a legrosszabb. (Ráadásul a világ gazdagabb országaiban is élhetnél mélyszegénységben is, melyből nem tudnál kitörni, ha egyszer az az életutad.)


Megítélés pedig nem azután jár, hogy hol éltél, hanem hogy hogyan - méghozzá saját magadtól.

2017. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!