Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs hipnózist...

Reinkarnációs hipnózist szeretnék csinálni/ csináltatni! Aki már csinált ilyet leírná a tapasztalatait? Illetve hogy ki tudná jól megcsinálni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez az első életed, akkor totális pénzkidobás az egész...
2017. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
34%

Nem inkább regressziós hipnózist?

Csak úgy megkérdeztem... :-D

2017. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thoomas26 ***** válasza:
69%

Én még nem éltem át ilyet, csak a véleményem írnám le. Én azt gondolom, nincs olyan ember jelenleg a Földön, aki az első életét élné, tehát semmiképpen sem pénzkidobás. A Föld nem azon világok egyike, ahol kezdődne a testet öltések sorozata, de mint mindenki láthatja, nem is olyan világok egyike sem, ahol tömegesen elmondható lenne, hogy véget is érne az.


Akinek már volt pozitív tapasztalata, az tudna ajánlatot tenni. Javaslom, ha itt nem jelentkezik olyan, nézz szét az interneten. Olyan szakképzett hipnoterapeutát keress, aki regressziós hipnózist is vállal.

Annyit javasolnék még, hogy puszta kíváncsiságból ne nézz bele előző életedbe / életeidbe. Csak akkor, ha nyomósabb okod van rá. Ha azzal úgy érzed, komolyan segítenél magadnak megérteni egy, a jelen életedben fennálló problémádat.

Ha így van, sok sikert kívánok hozzá.

2017. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak pénzkidobás hanem nagyon pórul járhatsz


Olyan problémákkal térhetsz vissza amivel még sokáig járhatsz szakemberekhez sok 100 ezer forintért.


Amit meg látni fogsz az vagy az előző életed vagy nem.

Megboldogult öreganyám mondogatta mindig hogy jódógukbamá'nemtuggyákhogymicsináljanak!

2017. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd, mi lenne a célod vele?
2017. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan mire emlèkeznèl vissza? XD nem lehetsèges, az már genetikailag kódolódott nem tudsz hozzáfèrni...

Másrèszt te kettő ember jellemèt ès kèpessègeit hordozod magadban neked előző csak sajátod nem volt. Meg miből veszed, hogy ember voltál? XD erre akarsz kidobni pènzt? Inkább add nekem csak úgy. ;)

2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az (értelmes) válaszokat! A problémám amire a megoldást keresem az a párkapcsolat, vagyis annak hiánya! Nincs velem semmi gond, abszolút "helyén van az eszem", diplomás vagyok, és ráadásul még "jó nő" is. Legalábbis a férfiak szerint! Ez furán hangzik, de szó szerint sorban állnak... viszont valamiért senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Többen mondták már hogy megijednek tőlem a férfiak... ennek az okát próbálom feltárni! Még annyit, hogy teljesen tudatosan élem az életem közel a 4. X- hez!
2017. aug. 23. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Ên is kiszeretnêm próbàlni de egy ami visszatart hogy negativan kihat az êletemre.Pl ha előző êletemben rosszat tettem és most annak a levét iszom most akkor hiàba értem meg hogy ez azért nem sikerül mert előzőéletemben egy kínaivàzavoltam akkor a mostani êletemben egyàltalàn nem biztos hogy azt a hibàt kitudom javítani amit az előzőéletemben elkövettem sőt nem is biztos hogy lessz rà lehetőségem ehhez viszont màk is kell nem kevés .
2017. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


En is akartam regresszios hipnozist, de vegul nem; mert veszelyes, es tenyleg az.


Josnal voltam elozo elet felkutatason, de az nem volt szakerto hozza.


Ha ezt meg nem tudtad: A lelek akkor latja az elozo eleteid , ha kepes feldolgozni azt, tehat nem lathatsz mindent es nem lathatod az egeszet.


En lattam mar az enyem kozul parat. Csodalatos elmeny, de sajat magamtol tortent. Ehez kell egy bizonyos szint, a lelkednek.


Mellesleg ha irsz egy privatot tudok segiteni a problemadban is. Nem biztos hogy karma:D

2020. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!