Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a minden nő álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a minden nő álmában szereplő álomférfi?

Figyelt kérdés
Aki figyelmes,őszinte,hűséges, helyes,akivel ha lehet is,de csak nagyon ritka a vitatkozás,aki nem veri más csajokra a farkát,aki nem néz meg más nőket,akinek mi vagyunk a legszebbek,legjobbak,aki nem sajnál meghívni 2 dl kólára,akivel a szex irdatlan jó, és akinek a szemében azt a rajongva imádást látjuk,amire mindig is vágytunk!Szóval...létezik az a férfi,akiben ez mind megvan??
2010. febr. 4. 10:16
1 2
 1/13 kolosszus22 ***** válasza:
65%
NEM, NEM LÉTEZIK! Mint ahogy a tökéletes nő sem, és egy tökéletlen nő csak ne ábrándozzon tökéletes férfiról!
2010. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én pl nem ilyenre vágyok... (Francnak kéne olyan pasi, akivel még vitatkozni se lehet :P :D) Dehát szóval ez már alapból hülye kérdés, mert nincs olyan kitalált férfi se, aki "minden nő álmában" szerepel, mert a nők álmai eltérőek!
2010. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok ilyen férfi van, de titeket ezek a férfiak nem érdekelnek. Hány nőt szerettem én is már így, mind elküldött melegebb égtájakra, vagy max csak a testem kellett nekik. Persze akikkel bunkó vagyok, azok...
2010. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem letezik!

A nok es a ferfiak sem tokeletesek.

Vigasz keppen annyi,hogy ha a tokeletes pasi nem is letezik letezeik az IGAZI...es nem o sem tokeletes de el tudjuk fogadni a hibait es azokkal egyutt tudjuk szeretni...azert o az igazi.

Ne a hibakra koncentralj mert akkor soha nem fogod megtalalni.

2010. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik ilyen pasi. De nem mindenkivel fog így viselkedni. Főleg ha nem érdemlik meg...
2010. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tökéletes férfi nem iszik, nem kártyázik, nem nőzik és nem létezik;)
2010. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem iszok,nem dohányzok..rendszeresen sportolok..kocsmázni sem járok...őszinte vagyok,romantikus alkat,figyelmes,mértékel kidolgozott testtel,igaz még fiatal,de családcentrikus,a célom majd egyszer egy normális család rendes állás,szép kertes ház, nagyon tudok szeretni mert ha valakit szeretek akkor minden más megszünik számomra...mégsem kellek senkinek,csak arra voltam jó hogy jól kihasználjanak..ez van..
2010. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Ha ilyen lenne az álomférfi,soha többet nem akarok álmodni....
2010. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző hát ez az, egy nőnek sem kell ilyen pasi, már régen volt erről szó, ők inkább a rosszfiúkat választják passz, hogy miért...
2010. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nah pont erről beszélek..az ilyeneknek mint nekem 0 az esélyük..minden nőnek a bűnöző meg a drogos selyemfiú meg a gengszter kell,aki jól kihasználja...erről beszélek..De nemérdekel..megfogadtam hogy senki miatt sem fogok megváltozni,már csak azért sem,mert nem tudok mert ilyen vagyok,másrészt ha lesz vki akinek tetszek akkor igy fog elfogadni..ha meg nem akkor igy jártam...
2010. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!