Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy ha csak...

Miért van az, hogy ha csak ránézek egy emberre, elkezdem utálni?

Figyelt kérdés
Lehet nem egészen jól fogalmaztam meg a kérdést. Szóval nem is az, hogy utálom, egyszerűen volt már oylan, hogy ránéztem valakire, és egyből egy rossz ézés fogott el (ez buszon volt) és inkább hátrébb is mentem, mert egyszerűen elviselhetetlenül szorongtam melette, mintha bántott volna, pedig előtte az életben nem láttam....
2010. jún. 2. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy az emberek véleményezik egymást, hogy szimpatikus-e valaki, az aura is csinál hasonló dolgot. Az aurád hajlamos elhúzodni a másiké elől, ha túlságosan kellemetlen rezgéseket érez benne. Persze ez fordítva is igaz, a kellemes emberekhez az aurád is igyekszik közelebb kerülni.

A másik lehetőség, hogy beugrott egy esemény valamely előző életetekből, ami kellemetlen emlékként raktározódott el a kauzális aurádban. Neked nem kell látnod benne semmi rosszat, ha a tudatalattid mégis azt üzeni, hogy az az illető (a jelenléte) kellemetlen.

2010. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen velem is volt már :o
2010. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
mert kivetíted másokra az érzéseidet. úgy érzed, ő az utálnivaló, pedig tkp. neked van bajod a világgal és saját magaddal.
2010. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
jaj te indigó gyerek vagy, mert a nagyszekér a kisholddal találkozott, szerencsétlen volt a csillagállás és ettől az aurád megremegett, ez az indigókra jellemző!
2010. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Igen, van amikor valaki első látásra szimpatikus, vagy netán taszít. Ez nem kizárólag előítélet, mert később - az illetőt megismervén - beigazolódik, hogy igenis van alapja a megérzéseknek. Én ritkán szoktam mást kapni , mint amit először érzek másokról. Valami lehet az aura érzeteivel!
2010. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Energiavámpírral találkoztál!
2010. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

"aura is csinál hasonló dolgot"


Egy ember kényszerképzeteit nem kellene bármire ráfogni!

2010. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán tudat alatt emlékeztetnek valakire,valamire ezek a számodra unszimpatikus emberek.Vagy lehet,hogy nagyon jól ráérzel dolgokra az emberekkel kapcsolatban és ha hosszabb időt töltenél egy ilyen ember közelében,lehet,hogy beválna a rossz előérzeted és tényleg problémák lennétek köztetek.
2010. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

ennyi fsz egy rakáson...

szomorú hogy aki hülye volt a tanuláshoz, és assziszi' lapos a föld, az rögtön rámegy az "aura, Homeopátia,Energiaszint,jóslás, mágia, stb...ezobaromságokra, mert kényelmes egyben tudatlannak lenni és még meg is mondani a tutit.

az előérzeted azért igazolódik be , mert az elsőre antipatikus személyhez ha közeledni kell, már eleve úgy megy az ember oda, hogy utállak vazze, mitakarsz te állat, és ez valahogy gátolja az ismerkedés későbbi szakaszát...sőt, ha lehet, akit látványosan utálsz, az garantáltan viszonozza, és keresztbe tesz ahol tud.

sok fölösleges szívás kerülhető el, ha előítéletünket visszanyomva, adunk esélyt a csókának.

csá

2010. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
77%
Ilyen érzése szerintem majdnem minden embernek volt már.A mai világ sajnos tele van külsőségekkel.Sokan látás alapján egymás mellett elhaladva az utcán ítélkeznek,megbélyegzik a másikat öltözete,külseje miatt,úgy hogy mégse ismerete a személyiségét a másiknak.Pl. teljese másképp áll az ember egy szép és egy kevésbé szép lányhoz.Vagy egy jól öltözötthöz és egy csöveshez.Ezen nem is kell nagyon csodálkozni mert ez árad a médiából.-mellékzönge:(A szorongás leginkább a felgyorsult élet,ellentétek, magas elvárások,külsőségek miatt alakul ki.Rengeteg fóbia van már,ahogy fejlődik az emberiség egyre több mindent kell kevesebb idő alatt megtanulnia az embernek.Idegrendszer nehezen alkalmazkodik gyors ütemű változásokra.Ez szorongáshoz vezet.)Én is gyakran szorongok sajna:(
2010. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!