Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy ha csak...

Miért van az, hogy ha csak ránézek egy emberre, elkezdem utálni?

Figyelt kérdés
Lehet nem egészen jól fogalmaztam meg a kérdést. Szóval nem is az, hogy utálom, egyszerűen volt már oylan, hogy ránéztem valakire, és egyből egy rossz ézés fogott el (ez buszon volt) és inkább hátrébb is mentem, mert egyszerűen elviselhetetlenül szorongtam melette, mintha bántott volna, pedig előtte az életben nem láttam....
2010. jún. 2. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
egy szó:unszimpatikus
2010. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
"aura,kishold,stb... blablannla észreveszitek hogy egyáltalán mit írtok?én is szoktam így lenni,a buszon én mindíg így vagyok ez valószínüleg az ingerlékenységtől van mert a busz dzsuvás,sok ott a cigány,zsúfoltság van stb. ilyesmik miatt lehet! és az egyik válaszolónak üzenném,hogy manapság bizonyos embereket joggal bélyegeznrk meg!
2010. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
12:29 ezt hogy értetted?(jogosan bélyegeznek meg)
2010. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én amikor iskolát váltottam, és először bementem a terembe, megláttam egy lányt, egyből olyan érzésem volt, hogy nem valami rendes, teljesen rossz érzésem lett tple. Most ő az egyik legjobb barátnőm. Számomra ez is mutatja, hogy nem feltétlenül szabad megítélni az embereket az első benyomásra. Az okát nem tudom, hogy mitől lehetett az az hirtelen ellenszenv, pedig nem különc, hogy például koponyákat hord, teljesen átlagos. Nem mintha ellenségük lennék a koponyásoknak, csak a legtöbb ember erre gondol..
2010. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én már többször jártam úgy,hogy becsapott az első benyomás bizonyos illetőkről:Akiket elsőre kedvesnek,szimpatikusnak találtam,azokról néha az derült ki,hogy képmutató,kétszínű alakok ,rossz is lett velük a kapcsolatom nagyon!És voltak olyanok is,akikről az első egy-két találkozás alkalmával rossz véleményem volt,de idővel,mikor jobban megismertem őket,kiderült,hogy nagyon jó emberek és meg is bántam,hogy eleinte fenntartásaim voltak velük kapcsolatban.Szóval igaz,hogy a látszat néha csal.

Nem mondom,hogy egyáltalán ne halgass az eféle megérzéseidre,de ne nyilvánítsd ki túl hamar az ellenszenved azzal szemben,akit még nem nagyon ismersz.

2010. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!