Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy ha csak...

Miért van az, hogy ha csak ránézek egy emberre, elkezdem utálni?

Figyelt kérdés
Lehet nem egészen jól fogalmaztam meg a kérdést. Szóval nem is az, hogy utálom, egyszerűen volt már oylan, hogy ránéztem valakire, és egyből egy rossz ézés fogott el (ez buszon volt) és inkább hátrébb is mentem, mert egyszerűen elviselhetetlenül szorongtam melette, mintha bántott volna, pedig előtte az életben nem láttam....
2010. jún. 2. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert többre tartod magad mindenkinél. Vannak ilyen emberek, talán megcsömörlöttél az egótól. Gondolj arra, hogy szeretned kell az embereket, mert ha mindenki olyan lenne mint te...
2010. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

hát, kedves utolsó: pontosan te vagy az, aki egy kérdés alapján véleményt mondasz a másikról, miközben nem is ismered....akkor nem tudom, hogy ki az egó, de nézz már magadba. bár az ilyen szánalmas emberek ezt ugysem teszik meg......gratulálok magadhoz ! :)


amugy köszi a válaszokat.

2010. jún. 5. 15:46
 13/25 anonim ***** válasza:
hát, pedig megfogadhatnád azt, amit az utolsó írt, mert van benne igazság...
2010. jún. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Igen érdekes, hogy ez a kérdés néhányotokat, hogy "felhúz". "Fsz", aki lehülyéz másokat, biztos ő a tökéletes. Én már korábban válaszoltam itt, és mellényult, mert jeles diplomám van.

Bizony vannak olyan emberek, akik jó megérzésekkel vannak megáldva, és ez segíti az életüket. Mások, mindig megjárják, mert sokat csalódnak emberekben.

2010. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
És a jeles diploma azt jelzi, hogy ismered betéve mások tapasztalatait, vagy kaptál vele saját élettapasztalatot is? Én még Frajdnak se hiszek el mindent.
2010. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

én írtam, hogy elgondolkodhatna a bírálaton. nekem 3 jeles diplomám van... és akkor mi van?!


elgondolkodhatna - és tanulhatna belőle...

2010. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Most nem értem miért jönnek egyesek azzal,hogy egoista mert néha úgy érzi ,hogy ha meglát egy embert,hogy elkezdi utálni, sőt egyesen elriasztja őt...

Na most akkor mivan?Én nem vagyok se egoista, se egy önző alak,és nem szoktam lenézni se az embereket, és még is vannak ilyen érzéseim nekem is. És? Erről nem tehetek, az érzés úgy is elkap hiába csinálnám azt pl, hogy visszafojtom ezt az érzést. Ezt nem lehet visszafojtani. Nem tudom mi rejlik eme érzések között.De biztos van valami oka.Akár pozitív akár negatív. Lehet, hogy jó az emberismerő készséged.Nem tudom. De attól még nem egoista valaki, csak mert ilyeneket érez a másik ember iránt.Én márcsak tudom.:):D

2010. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

-,- nem azt írtam, hogy a ruhája vagy a fejje vagy akármi taszított, hanem, nemis tudom csak ugy, amugy az emberrel ( a kinézetével) nem volt semmi gond

amugy nagyon nem értem hogy ezért miért lennék egoista???? mert nem kedvelek valakit,??? akkor mindannyian azok vagyunk ;)

és csak ismétlem: az, aki valakiről egy kérdése alapján mond véleményt az egyszerűen primitív...

2010. jún. 6. 20:14
 19/25 anonim válasza:

Teljesen egyetértek veled. Érdekes, hogy 3 diploma sem csiszol az embereken semmit. Vannak primitív emberek.

Szerintem ezen a netes oldalon nem az lenne a dolga a válaszadóknak, hogy minősítsék a másikat, esetleg jól belerúgjanak a kérdezőbe. Milyen ember az, aki így vezeti le a benne rejlő feszültséget?

El lehetne mondani a véleményt úgy is, hogy közben ne bántsunk másokat!

Huj, mit érezne az EGonk, ha ezekkel az emberekkel találkoznánk? El tudom képzelni a kisugárzásukat!

2010. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

én írtam, hogy 3 diplomám van, és én írtam azt is, hogy ez önmagában nem jelent semmit (egy előző hozzászólónak).


nos, nem hinném, hogy primitív lennék, én egyikőtöket sem sértegettem. én annyit mondtam, bár úgy látom, teljesen feleslegesen pazaroltam erre az időmet, hogy az, ahogy a világot látjuk, az nem a világról szól alapvetően, hanem rólunk. az, ahogy a kérdező másokat lát, az saját magáról ad információt, a világ csak egy vetítővászon. ezért inkább neki kéne elgondolkodnia azon, hogy miért lát egyeseket taszítónak, és nem azon filóznia, hogy azok az emberek miért taszítóak. valószínűleg nem azok, csak a kérdező VÉLI ÚGY.

no, de ennyi, üdv nektek, további jó merengést.

2010. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!